Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

??JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1??

??Te Malajzani kompleks Garden City | 107 M2 | 300 Euro

??Pallat i Ri?? Ashensor??Kati 2 ?? Ashensor jo??Siperfaqa bruto: 107 m2??Organizohet: ??Sallon dhe Ambient Gatimi??Dhoma gjumi 2??Tualete 1 ??Ballkon 1 ??Ofrohet??E mobiluar ???Kondicioner 2??Ne gjendje te mir ?? Ka kubatur te rregullt Cmimi: 300€ 1 qera / 1 garanci [ID KD 014 ], 107 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
34.792 leke/muaj

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+BLLK PRANE VILES GOLD

Rruga Gjon Buzuku | 120 M2 | 400 Euro

Hyrje me Ndricim Natyral Zone e Qete qe Ofron te Gjitha Facilitetet e Nevojshme , Shume e Preferuar per Banim., 120 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
46.038 leke/muaj

TEK FRESKU

Tek kompleksi Tom Doshi rruga Pano Lula | 98 M2 | 320 Euro

Tek Fresku , jepet me qera apartament 2+1+2 , 98 m2 i mobiluar ne menyre bashkekohore . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie , 2 dhoma gjumi 2 tualet dhe 2 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 3-te te nje pallati te pajisur me ashensor.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. Çmimi : 320 €uro, 98 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 04/02/2023
37.236 leke/muaj

TEK FRESKU

Tek kompleksi Tom Doshi rruga Pano Lula | 98 M2 | 320 Euro

Tek Fresku , jepet me qera apartament 2+1+2 , 98 m2 i mobiluar ne menyre bashkekohore . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie , 2 dhoma gjumi 2 tualet dhe 2 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 3-te te nje pallati te pajisur me ashensor.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. Çmimi : 320 €uro, 98 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 04/02/2023
37.236 leke/muaj

???JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ??

??Rruga Elbasanit tek Xibraku | 300 M2 | 300 Euro

??kati 3??Siperfaqa neto : 150 m2??Organizohet: ??Dhoma 2??Tualete 1?? Sallon -kuzhine e perbashket ??Ballkon 2 ??Ofrohet ??BOSH??Me parket??Kubatur e rregullt Cmimi: 300 Euro 1 qera +1garanci [ID KD 015 ], 300 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 04/02/2023
34.792 leke/muaj

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+BLLK PRANE VILES GOLD

Rruga Gjon Buzuku | 120 M2 | 400 Euro

Hyrje me Ndricim Natyral Zone e Qete qe Ofron te Gjitha Facilitetet e Nevojshme , Shume e Preferuar per Banim., 120 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
46.038 leke/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1

Fusha e Aviacionit | 84 M2 | 600 Euro

Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me te gjitha komoditetet e nevojshme.Apartamenti eshte ideal per nje familje.Akses shume i mire me te gjitha rruget lidhëse te Tiranes.Zone e qete e cila ofron siguri dhe cdo facilitet te nevojshem., 84 M2, kati 7, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
69.058 leke/muaj

QENDRA GLOBE

Qendra Globe | 80 M2 | 430 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek qendra Globe. Ndodhet ne gjendje shume te mire, 80 M2, 4 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
49.868 leke/muaj

KODRA E DIELLIT

Kodra e Diellit | 85 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek zona e Kodres se Diellit. Ofron te gjitha kushtet bashkohore., 85 M2, 4 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
52.187 leke/muaj

RRUGA E DURRESIT

Rruga e Durresit | 85 M2 | 480 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne gjendje dhe zone shume te mire, 85 M2, 4 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
55.666 leke/muaj
)