Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FUSHA AVIACIONIT

Ndarje qeraje 80 mij lek | 2 M2 | 80 Leke

Kerkohet nje djal per ndarje qeraje, 2 M2, 02 ambjente, kati 1, totali i kateve 01, 01 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: e re, 0.699.179.045

Botuar më 31/05/2020
80 leke/muaj

RRUGA KOLI BANO APT 1 SHKALLA 2 KATI 2, LAPRAKE TIRANE

Perballe Njesise Bashkiake Laprake | 70 M2 | 20.000 Leke

Apartamenti perishin 1 dhome gjume, kuzhine, koridor, 1 banjo dhe ballkon, 70 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 31/05/2020
20.000 leke/muaj

FUSHA AVIACIONIT MBRAPA OSLOS

Tiran | 1 M2 | 80 Leke

Kerkohet nje djal per ndarje qeraje, 1 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e re, 80 mij lek muaji

Botuar më 31/05/2020
80 leke/muaj

BUDULL

4 km ne veri - perendim te airoportit Nene Tereza | 260 M2 | 155.000 Euro

Shitet vile dy kateshe karabina, 260 M2, 9 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, vila eshte e rrethuar dhe perbehet prej 3000m² toke e mbjelle me ullinj e peme te ndryshme,ka edhe nje pus me uje te bollshem edhe per vaditje, me hipoteke.

Botuar më 31/05/2020
155.000,00 euro

RR. 5 MAJI

Tek Qendra Konkord | 96 M2 | 32.000 Leke

Apartament 2+1 me ballkon llozhe tek Qendra Tregetare Konkord. Apartament ne gjendje te shkelqyer me shume drite dhe diell. Duke qene Qender Tregetare siguria eshte e larte. Apartamenti eshte bosh dhe ka vetem kondrabufene. Per me shume informacion mund te kontakoni: Viber/What’Up 0697300100, 96 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 31/05/2020
32.000 leke/muaj

RRUGA GJIK KUQALI

afer Stadiumit Dinamo | 25 M2 | 30.000 Leke

Jepet ambjent me qera per biznese/dyqan/zyra. Ne rruge kryesore, 25 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 31/05/2020
30.000 leke

RRUGA GJERGJ LEGISI, PERBALLE SHKOLLES ALEKS BUDA, LAPRAKE, TIRANE

Rruga Gjergj Legisi, Perballe Shkolles Aleks Buda, Laprake, Tirane | 61 M2 | 45.000 Euro

Shitet, 1+1. Kati i pare siper dyqaneve, 61 Metra Katror, Ballkon i mbyllur me vetrate., 61 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 31/05/2020
45.000,00 euro

PRANE PAZARITN E RI

RRUGA TEFTA TASHKO | 75 M2 | 280 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 kompletuar dhe me punime cilesore, 75 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte i pershtashem vetem per familje ose nje çift

Botuar më 31/05/2020
280,00 euro/muaj

LIQENI ARTIFICIAL

LIQENI I THAT PRANE RESTORANT KAPITEN "MIR ZOTI" | 89 M2 | 300 Euro

Jepet me qera SUPER apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor, i kompletuar dhe me punime cilesore, 89 M2, kati 4, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 31/05/2020
300,00 euro/muaj

RRUGA PERLAT REXHEPI

Prane Xheko Imperial Hotel | 150 M2 | 630 Euro

Jepet apartament ne qender te BLLOKUT. Apartamenti i pajisur me aneks dhe me 3 kondicionera. Te gjitha ambientet jane me ndricim dhe ajrim direkt. Pallati ndodhet larg rruges kryesore. Eshte i pajisur me 2 ashensora dhe ka portier gjate dites. Preferohet te jepet me qera per zyra. FOR RENT 3 bdr+living room apartment in BLLOK. Airconditioners, 2 lifts and day concierge. Preferred for offices, 150 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, bosh, gjendja: e re, In affitto appartamento LUMINOSO a BLLOK. Appartamento con angolo cottura e ben arieggiato, 3 condizionatori. Lontana dalla strada. Si preferisce affittare per uffici. 2 ascensori

Botuar më 31/05/2020
630,00 euro/muaj
)