Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE BRRYL, PRANE KLINIKES IRANIANE NE TIRANE ( ID 42214329)

Brryl, prane Klinikes Iraniane | 72 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 2+1 me qera , siperfaqe 72m2 , kati 2. Apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet ne sallon te madh, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, tualet.Jepet me qera 400 euro., 72 M2, Property ID : 42214329 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
46.754 leke

SHTEPI ME QERA - RR. “ELBASANIT”

30m nga Fakulteti Ekonomik | 86 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 86 M2, kati I, I kompletuar.

Botuar më 01/02/2023
30.000 leke

NE ZONEN E LIQENIT TE THATE, RRUGA HAMDI GARUNJA

Prane Hotel Radison | 110 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2+ parkim, 110 m2, i sapo mobiluar. Organizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon ,1 dhome gjumi me krevat matrimonial dhe tualet dhe dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me 2 krevate teke dhe 1 tualet ne korridorin nderlidhes.Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjecare., 110 M2, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Çmimi : 600 EuroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 01/02/2023
69.817 leke/muaj

PAK MINUTA LARG SHESHIT SKENDERBEJ, RRUGA BARDHOK BIBA

prane Galeria 17 Nentori | 110 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2, 110 m2, i mobiluar. Organizohet ne ambient ndenje e ngrenie,1 dhome gjumi me krevat matrimonial dhe tualet, 1 dhome gjumi me krevat tek , 2 tualete dhe 1 ballkon. I pershtatshem per familje. Apartamenti ndodhet ne katin 4-et te nje pallati me ashensor dhe te mireadministruar.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare., 110 M2, kati 4, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 600 EuroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 01/02/2023
69.817 leke/muaj

APARTAMENTE 2+1 ME QERA NE ZONEN E YZBERISHTIT PRANE BIG MARKET NE TIRANE (ID 4221779)

Yzberisht, prane Big Market | 120 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe 120 m², 3 kondicioner, lavastovilje, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell.Jepet me qera 350 euroE lire me 1 shkurt 2023, 120 M2, Property ID : 4221779 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
40.765 leke

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE ZONEN E LIQENIT, PRANE KOPSHTIT ZOLOGJIK (ID 42214350)

Kopshti Zologjik | 90 M2 | 550 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar ne menyre moderne , siperfaqa 90 m², kati 4 ne nje pallat te ri, me ashensor . Organizohet ne nje sogiorno te madhe, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor shperndares te dhomave. Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar. Cdo dhome eshte e shtruar me parket.Jepet me qera 550 euro.Preferohen 2 muaj parapagim., 90 M2, Property ID : 42214350 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
64.059 leke

APARTAMENT 2+1+2 VERANDE ME QERA NE ZOG TE ZI PRANE QATAR CENTER (ID 42214352)

Zogu i Zi, prane Qatar Center | 150 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqa 150 m², kati 6 ne nje pallat te ri, me ashensor . Organizohet ne nje sogiorno te madhe, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor shperndares te dhomave, nje verande e madhe qe ka akses ne te gjitha dhomat.Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar.Jepet me qera 450 euro., 150 M2, Property ID : 42214352 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
52.412 leke

JEPET APARTAMENT ME QERA- KOMUNA E PARISIT

JEPET APARTAMEN ME QERA -KOMUNA E PARISIT | 210 M2 | 400 Euro

JEPET APARTAMENT ME QERA~BOSH~ 2+1+2~ 120 M2 APARTAMENTI + 90 M2 VERANDE~ KATI 5~ DY TUALETE~ PALLAT I RI~ ME ASHENSOR~ TE KOMUNA E PARISIT~PRAN LULISHTJES~ CMIMI 400 EUROKONTAKTONI 0676722221E100, 210 M2, 2 banjo

Botuar më 01/02/2023
46.588 leke

???JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 ??

??Medreseja, rruga 5 Maji | 112 M2 | 400 Euro

??Kati 4??Siperfaqa neto :112 m2 ??Ashensor po??Organizohet: ??Dhoma 2??Tualete 1??sallon ndenje dhe kuzhine ??Ballkone 4??Tarrace??Depo??Ofrohet ?? E mobiluar??Me pllake??Ne gjendje shume te mire, ideale per familjare Cmimi: 400 E ne muaj (1 qera +1garanci)[ID SS 026], 112 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 01/02/2023
47.249 leke/muaj

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TEK REZIDENCA LONG HILL (ID 42214225)

Rezidenca Long Hill | 140 M2 | 1.500 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1+2 Kati 3 .sipërfaqe 140 m². Organizohet : 2 Dhoma Gjumi, Dhome Ndenieje, Ambjent Ngrenieje, 2 Tualete, Verande, I mobiluar teresisht ne menyre bashkekohore, parket, kondicionim. Rezidenca Long Hill ofron ambiente sportive dhe rekreative sic janë: Fusha e sportit shumëfunksionale. ... Cmimi 15000 Euro i diskutueshem., 140 M2, Property ID : 42214225 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
174.706 leke
)