Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOPSHTI ZOLLOGJIK

Prane liqenit | 110 M2 | 106.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 te jje pallati te ri me ashensor me siperfaqe 110m2 me punime teper cilesore, 110 M2, kati 2, totali i kateve 6, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/01/2021
106.000,00 euro

BLLOK

Prane tij | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet apartament 2+1 pallat egzistues i rikonstruaktuar totalisht pallat buz rruge .pjeserisht i mobiluar i pershtatshem per banim ose zyra, 100 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/01/2021
35.000 leke/muaj

PAZARI I RI

Mbrapa neptunit | 136 M2 | 155.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 i pershtashem dhe ne 3+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri i ndodhur ne qender te tiranes mbrapa Neptunit prane PAZARIT TE RI me siperfaqe totale 136m2.Apartamenti ka qene i dhene me qera per shume koh per zyra me nje cmim teper te kenaqshem., 136 M2, kati 2, totali i kateve 10, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 20/01/2021
155.000,00 euro

RR.QEMAL STAFA

PERBALL SHKOLLES FAN NOLI | 113 M2 | 160.000 Euro

Shitet 2+1+2 banjo, 113 M2, kati 10, ashensor, 1 ballkon, bosh, me hipotek

Botuar më 20/01/2021
160.000,00 euro

FRESK

Prane hipo marketit, apo spar2, 3 minuta larg stacionit te autobuzit | 80 M2 | 55.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1, 80 M2, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe mobiluar

Botuar më 20/01/2021
55.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Sa Kalon Mbikalimin | 100 M2 | 270 Euro

Jepet Apartament 2+1 pallat i ri me ashensore i mobiluar ne menyre bashkekohore cdo gje e re dhe komode, 100 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 7, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/01/2021
270,00 euro/muaj

ALI DEM

Shume prane fushes dhe bankes Bkt ali dem | 73 M2 | 67.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 73m2 neto ne katin e 3 te nje pallati ekzistues 5 katesh e ndodhur ne zonen e Ali Demit vetem 4 minuta ne kemb larg fushes, dhe 8 minuta larg Brylit, dhe Shume prane burgut te Grave ne rrugen Idriz dollaku,Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht i ndare: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon. Shitet i mobiluar, mundesi parkimi perpara pallatit., 73 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me certifilat pronesie

Botuar më 20/01/2021
67.000,00 euro

KOMPLEKSI KONTAKT

21 Dhjetori | 120 M2 | 120.000 Euro

Brenda Kompleksit Kontakt, pallat i ri i mireadministruar, kati 9(jo i fundit), orientim Veri/Jug, lartesi 3.5m, hidrosanitaret te markave me te mira, elektroshtepiaket SMEG, dy dhoma gjumi, sallon ndenje, amibent gatimi, 2 ballkone, koridor, garderobe, depo, 120 M2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 20/01/2021
120.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane kodres se diellit, te Big Marketi | 163 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe totale 163m2 i ndare: ne 1 sallon+ ambient gatimi me vete, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 verand 80m2. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhoma te plota dhe katrore., 163 M2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: shume e mire, Apartamenti me certifikat pronesie 83m2 dhe veranda 80metra me kontrat porosie bga ndertusi

Botuar më 20/01/2021
72.000,00 euro

RR. "DURRESIT"

AFER SHKOLLES "QEMAL STAFA" | 95 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera ap.2+1, 95 M2, 2 ballkone, kati 2, i mobiluar

Botuar më 20/01/2021
28.000 leke
)