Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA DRITAN HOXHA

prane Zojes se Keshillit te Mire | 120 M2 | 500 Euro

, jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 120 ??2 i mobiluar . Apartamenti oragniz...

Botuar më 05/12/2023
50.614 leke/muaj

FRESK , SHITET APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI ,I MOBILUAR 125,000 €URO

Rruga Sotir Caci | 86 M2 | 125.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-re banim te pallatit te pajisur me ashensor dhe ka sip bruto 86 m² . Apartamenti organizohet nga ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Ofrohet i mobiluar .Siperfaqe bruto : 86m² Orientimi : Jug –Perendim Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ( Me ashensor)Eshte i pajisur me çertifikate pronesie. Çmimi i apartamentit:125,000 Euro, 86 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
13.024.674 leke/muaj

ASTIR

Rruga Sokrat Miho Kompleksi Fratatri | 88 M2 | 45.000 Leke

Astir Rruga Sokrat Miho Kompleksi Fratatri jepet me qera apartament 2+1, 88??2 i mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 7-te te nje pallati te pajisur me ashensor .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Cmimi: 45,000 Leke, 88 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
45.000 leke/muaj

KODRA E DIELLIT

Rruga Rrapo Hekali | 80 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1. Pallat i ri me ashensor. Siperfaqe 80 m2. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre cilesore, tualet, kondicioner, ballkon. WWW.EVEREST.COM.AL, 80 M2

Botuar më 07/12/2023
41.502 leke

KODRA E DIELLIT

Rruga Rrapo Hekali | 80 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1. Pallat i ri me ashensor. Siperfaqe 80 m2. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre cilesore, tualet, kondicioner, ballkon. WWW.EVEREST.COM.AL, 80 M2

Botuar më 07/12/2023
41.502 leke

NE FUND TE RRUGES 5 MAJI

tek pallatet e rindertimit | 90 M2 | 500 Euro

Ne fund te rruges 5 Maji, tek pallatet e rindertimit jepet me qera apartament 2+1, 90??2 i mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te pajisur me ashensor .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Cmimi: 500 Euro, 90 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
52.480 leke/muaj

ASTIR

Rruga Sokrat Miho Kompleksi Fratatri | 88 M2 | 45.000 Leke

Astir Rruga Sokrat Miho Kompleksi Fratatri jepet me qera apartament 2+1, 88??2 i mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 7-te te nje pallati te pajisur me ashensor . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. CMIMI: 45,000 Leke, 88 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
45.000 leke/muaj

QIRA, APARTAMENT 2+1+2, DON BOSCO PRO+25268

Qira, Apartament 2+1+2, Don Bosco PRO+25268 | 110 M2 | 700 Euro

Apartament per qira 2+1+2 me vendodhje tek Kompleksi Besa, ne Don Bosco.Informacion mbi apartamentin:• Kati 5• Sipërfaqe: 110 m2• Kubaturë e RregulltOrganizimi :•Salloni ndenje dhe kuzhina•2 Dhoma Gjumi•2 Tualete•BallkonCilësime të tjera:• Mobilim i ri dhe bashkekohor• Ndertim i ri, me ashensor• I investuar ne detajePër ta vizituar na kontaktoni!, 110 M2, kati 5, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
72.629 leke/muaj

NE FUND TE RRUGES 5 MAJI

Tek pallatet e rindertimit | 90 M2 | 500 Euro

Ne fund te rruges 5 Maji, tek pallatet e rindertimit jepet me qera apartament 2+1, 90??2 i mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te pajisur me ashensor . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. CMIMI: 500 Euro, 90 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
51.878 leke/muaj

QIRA, APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI, QUARTUM RESIDENCE PRO+35572

Qira, Apartament 2+1+2+Post Parkimi, Quartum Residence PRO+35572 | 110 M2 | 1.000 Euro

Apartament per qira 2+1+2 me vendodhje tek Quartum Residence.Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 • Sipërfaqe: 110 m2 • Kubaturë e Rregullt Organizimi : •Salloni ndenje dhe kuzhina •2 Dhoma Gjumi •2 Tualete •Ballkon Cilësime të tjera: • Mobilim i ri dhe bashkekohor • Ndertim i ri, me ashensor • I investuar ne detaje • Parket • Sistem ngrohje-ftohje • Post parkimi i perfshire ne cmim, 110 M2, kati 5, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
103.755 leke/muaj

JAP ME QERA 2+1+VERANDE -LIQENI I THATE

Prane FZ, Rr. Hamdi Sina | 100 M2 | 600 Euro

Apartamenti eshte i mobiluar totalisht me cdo gje. Jepet per here te pare me qera. Preferohen familjare aftagjate, Kushtet 1 qera 2 garanci., 100 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/12/2023
62.253 leke/muaj
)