Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E ELBASANIT,TIRANE

Rruga e Elbasanit | 80 M2 | 600 Euro

Rruga e Elbasanit mbetet gjithmone si nje nder zonat me te preferuara per banim si dhe zhvillim biznesi. Kjo zone lidhet drejtpërdrejt me akset kryesore, me unazën e vogël, vetem 10 minuta nga larg unazës së madhe, 2 minuta larg Bulevardit Qendror dhe me akses të pakrahasueshëm me intisitucionet kryesore. Zona ofron zona te dedikuara per kembesore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, 80 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
70.470 leke

KOPSHTI ZOOLOGJIK,TIRANE

Kopshti Zoologjik,Tirane | 104.5 M2 | 650 Euro

Apartament 2+1+2 per qira tek kopshti zoologjik Eshte nje nga zonat lehtesisht e aksesueshmeKa dalje te shpejte ne autostrade te TiranesZona eshte larg zhurmave dhe ka nje pamje te liqenitApartamenti eshte i sapo investuarNdodhet ne nje pallat te ri Kati i 3Siperfaqja 104.5 m2Organizohet ne: 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe 2 banjo dhe ballkon, 104.5 M2, kati 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
76.343 leke

ZOGU I ZI

Ring Center | 100 M2 | 400 Euro

Jepet per qera apartament 2+1 tek zogu i zi, 100 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume info na kontaktoni!

Botuar më 06/12/2022
46.980 leke/muaj

BLLOK,TIRANE

Bllok,Tirane | 100 M2 | 1.000 Euro

Apartament 2+1 me qira- I sapo investuar- Kati i 4Organizohet ne:- Dhome pritje- Ambient gatimi- 2 dhoma gjumi- 1 tualet- Depo- Ballkon- Mundesi per post parkimi ., 100 M2, kati 9, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
117.451 leke

ASTIR, VILA L

Vila L | 100 M2 | 400 Euro

Jepet per qera apartament 2+1 ne zonen e Astirit, 100 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
46.980 leke/muaj

SHTEPI ME QERA - TEK KOMPLEKSI SQUARE 21

Kompleksi Square 21 | 110 M2 | 1.200 Euro

Square 21 ështe një nga komplekset më të kërkuara në Zonën e Tiranës. Gjithçka për një jetesë me standatet më të larta dhe me teknologjinë e fjalës së fundit. SQ21 Ofron Hapësira Të Ndriçuara Dhe Të Bollshme, Rekreative, Fasada Të Ventiluara, Izolim Akustik Në Brëndësi Të Aparatamenteve, Hapësira Të Gjelbëruara, Lulishte, Pishinë, Ambjente Sportive, Dyqane Etj. Në këtë kompleks sjellim për ju Su, 110 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
140.941 leke

SHTËPI ME QERA - KOPSHTI ZOOLOGJIK

Kopshti Zoologjik | 132 M2 | 600 Euro

Jepet me qira, apartament 2+1 dhe 1 tualet, ne zonen e KOPSHTI ZOOLOGJIK.Shume prane me liqenin artificial, qe eshte nje nga zonat me te ukura dhe preferuara te Tiranes.Apartamenti eshte i mobiluar., 132 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
70.470 leke

SHTEPI ME QERA TIRANE - PAZARI I RI

Pazari I Ri | 100 M2 | 700 Euro

"Pazari Ri" eshte nje nga destinacionet me te kerkuara per qiramarrje. I pozicionuar ne qender te Tiranes, e cila te jep mundesi dhe akses te menjehershem ne te gjitha zonat kyce te kryeqytetit. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine te vecuar, 1 tualet, 1 ballkon ne dhomen e gjumit, nje depo per magazinim dhe nje super verande me pamje nga sheshi i "Pazarit"., 100 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, verande, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
82.216 leke

SHPI ME QERA - FRESK

Fresk | 110 M2 | 430 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor, ndodhur ne nje Rezidence te survejuara nga kamera dhe me akses hyrje nepermejt nje trau i vendosur ne hyrje te saj. Ndodhet prane Freskut.Apartamenti organizohet nga 1 dhome ndenje, 1 ambient gatimi dhe ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 korridor shperndares dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i sapoinvestuar me nje mobilim bashk, 110 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
50.504 leke

ZOGU I ZI

Ring Center | 100 M2 | 400 Euro

Jepet per qera apartament 2+1 tek zogu i zi, 100 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume info na kontaktoni!

Botuar më 06/12/2022
46.980 leke/muaj
)