Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE QENDER TE TIRANES

Rr. “Mihal Duri” (Gjon Muzaka), pallati Son | 100 M2 | 120.000 Euro

Shitte 2+1, 100 M2, 3 ambjente, ashensor, plus 7 m ambient I perbashket, 2 banjo (nje...

Botuar më 18/05/2018
120.000,00 euro

STACIONI I TRENIT

Tirane | 95 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri, i mobiluar bashkohor, 95 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire - Re one

Botuar më 23/05/2018
32.000 leke/muaj

TIRANE

Rruga e Kavajes | 108 M2 | 88.000 Euro

Zona ku ndodhet apartamenti është mjaft e preferuar dhe e frekuentuar. Apartamenti ndodhet në katin e 10 banim të një pallati me punime të mira në Rrugen e Kavajes,perballe kompleksit Delijorgji. Apartameti ka organizim mjaft të mirë, orientim mjaft të mire, dhomat shpërndahen nëpërmjet koridorit, s, 108 M2, kati 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/05/2018
88.000,00 euro

KOPSHTI BOTANIK

APARTAMENT PER SHITJE | 100 M2 | 80.000 Euro

Me hipoteke,800€/m2, 100 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone

Botuar më 23/05/2018
80.000,00 euro

ZONA

DON BOSKO | 126 M2 | 130.000 Euro

Apartament 2+1 .kati 9..me ashensor, i mobiluar..totalisht i investuar nga brenda...dritare me dopio xham,termoizoliese,kunder nxehtesise dhe te ftohtit... 2 kondicionere,1 ballkon, 2 tualete,ku tualeti i madh eshte me dritare, 126 M2, kati 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/05/2018
130.000,00 euro

RRUGA ‘QAFE BOTE’, ND.48, H.4, AP.12

Perballe ish kompleksit ‘Florida’ | 100 M2 | 65.000 Euro

100 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone

Botuar më 23/05/2018
65.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Apartament per shitje ne rruge kryesore | 113 M2 | 95.000 Euro

2 ashensor,prane Globit,840€/m2, 113 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/05/2018
95.000,00 euro

PALLATI ME SHIGJETA

Apartament per shitje | 63 M2 | 43.000 Euro

Pallat parafabrikat,buze rruge,shitet i mobiluar, 63 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/05/2018
43.000,00 euro

VLORE

Albano e Romina | 126 M2 | 6.500.000 Leke

Apartament i Ri, pa perdorur, 126 M2, 2 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 23/05/2018
6.500.000 leke

KODRA DIELLIT

prane rezidences | 105 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 105 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, parket, kondicioner

Botuar më 23/05/2018
400,00 euro/muaj

RR: NIKOLLA JORGA, PALL.1, AP.9

Pas ish-Ekspozites "Shqiperia Sot" | 68 M2 | 35.000 Leke

68 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, dhomat e gjumit me parket, zone e preferuar prane qendres

Botuar më 23/05/2018
35.000 leke/muaj