Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kompleksi "Blu Moon" kerkon te punesoje personel per pjesen e pishinave: Kamarier/e

Me eksperience pune. Page e kenaqshme, Adresa: Tek Ura e Beshirit.

Botuar më 14/05/2019

Kompleksi "Blu Moon" kerkon te punesoje personel per pjesen e pishinave: Zgarist

Me eksperience pune. Page e kenaqshme, Adresa: Tek Ura e Beshirit.

Botuar më 14/05/2019

ZGARA KORCA TEK JU Kërkon të punësojë Zgarist

Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune., Adresa: Pazari Ri, sheshi Avni Rustemi

Botuar më 14/05/2019

Kompleksi "Blu Moon" kerkon te punesoje personel per pjesen e pishinave: Sanitare

Me eksperience pune. Page e kenaqshme, Adresa: Tek Ura e Beshirit.

Botuar më 14/05/2019

Prodhime Plastike Kërkon të punësojë Specialist

Ne prodhime plastike dhe peti. Te kete eksperience pune ne kete profesion. Paga 50.000 leke (e me lart) ne varesi te eksperiences se punes. Ofrojme kushte te mira pune, Adresa: Kashar, 1 km nga City Park

Botuar më 14/05/2019

Casa Bar Kërkon të punësojë Pastruese

Mosha deri 45 vjeç. Preferohet me banim rreth zones. 1 dite ne jave pushim, Adresa: Rr. "Mustafa Matohiti", tek rruga Elbasanit

Botuar më 14/05/2019

RESTORANT PA PIRUNJ Kërkon të punësojë Pjatalarese

Paga e kenaqshme + siguracion. Kushte shume te mira pune, Adresa: Prane Stadiumi Dinamo

Botuar më 14/05/2019

Casa Bar Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Mosha deri 20 - 30 vjeç. 1 dite ne jave pushim, Adresa: Rr. "Mustafa Matohiti", tek rruga Elbasanit

Botuar më 14/05/2019

RESTORANT FIORE Kërkon të punësojë Banakiere

(F). Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rr. Dervish Hima, prane stadiumit Qemal Stafa

Botuar më 14/05/2019

Hotel Opera, ne qender te Tiranes Kërkon të punësojë Sanitare

Per pastrim hoteli. Turni I dhe II. Paga 30.000 leke + Sigurime Shoqerore. 1 dite ne jave pushim duke perfshire dhe ditet e lejes vjetore. Te interesuarat te jene serioze dhe korrekte ne pune, Adresa: Rr. "Urani Pano", mbrapa hotel Tirana (15 kateshit)

Botuar më 10/05/2019