Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNETORE Vende te lira pune - SHTYPSHKRONJE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per Shtypshkronje, preferohet me ose pa eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:, Tiranë

Botuar më 26/09/2023
e kenaqshme

SALLATIERE Njoftime pune - RESTORANT ROZAFA kerkon: Sallatier/e

Paga: * Ofrohen paga shume te kenaqshme |

* Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi”, tek 9 kateshet

Botuar më 26/09/2023
* Ofrohen paga shume te kenaqshme

KAMARIER/E Njoftime pune - BAR RESTORANT SHOQERIA Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA MBI NIVELIN E TREGUT |

* Pranojme dhe studente. * Prioritet kane te interesuarit te komunikojne Anglisht, Italisht. * Te jene korrekte ne pune, Adresa: Rr. "Bardhyl", prane Farmacise nr.10 Tirane

Botuar më 26/09/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA MBI NIVELIN E TREGUT

AGJENT SHITJESH NE TERREN Oferta pune- kerkohen agjente shijesh ne terren

Paga: 60000 leke+ perqindje |

Full time / part time. Te zoteroje patente, ciftet perbejne perparesi, 20-35 vjec, te interesuarit te kontaktojne ne:, Adresa: Rr."Kavajes", Qender, Tiranë

Botuar më 26/09/2023
60000 leke+ perqindje

AGJENT SHITJESH NE TERREN Kerkoj pune - KERKOHEN AGJENT/E SHITJESH NE TERREN

Paga: Paga 60.000 leke + % Perqindje |

Te zoteroje patente. Makina mundesohet nga kompania, staf shume suportues, me ose pa eksperience pune, mbi 19 vjec, jemi ne kerkim te njerezve ambicioz dhe te gatshem per tu rritur nga ana ekonomikedhe profesionale., Adresa: Rr Kavajes, tek Raiffeisen, Tiranë

Botuar më 26/09/2023
Paga 60.000 leke + % Perqindje

ROJE Njoftime pune - Parkim Makinash, kerkon Roj eNate

Paga: Ofrohen paga shume te mira |

* Mosha mbi 55 vjeç. * Te jete korrekt ne pune, Adresa: Rr. "Thanas Ziko", mbi gjimnazin Partizani

Botuar më 26/09/2023
Ofrohen paga shume te mira

LAVAZHIER Njoftime pune - Parkim Makinash Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PERQINDJE TE LARTA! |

Te jete korrekte ne pune. Kontaktoni ne: 0699982973, Adresa: Rr. "Thanas Ziko", mbi gjimnazin Partizani

Botuar më 26/09/2023
OFROHEN PERQINDJE TE LARTA!

PERGJEGJES Njoftime pune - Parkim Makinash, kerkon: PERGJEGJES LAVAZHI

Paga: OFROHEN PERQINDJE TE LARTA! |

Te jete korrekte ne pune. Kontaktoni ne: 0699982973, Adresa: Rr. "Thanas Ziko", mbi gjimnazin Partizani

Botuar më 26/09/2023
OFROHEN PERQINDJE TE LARTA!

KAMARIER Njoftime pune - Bati Restorant Kërkon të punësojë

Paga: ofrohet pagese shume e mire |

1 dite ne jave pushim. Siguracione te paguara, Adresa: Rr. "Mine Peza". Kontaktoni ne: whap ne:

Botuar më 26/09/2023
ofrohet pagese shume e mire

NDIHMES KAMARIER/E Njoftime pune - Bati Restorant ne Astir Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

* Puna 8 ore ne dite. * 1 dite ne jave pushim, Adresa: ASTIR.

Botuar më 26/09/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA
)