Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NDIHMES MAGAZINIER Njoftime pune - Magazine Ushqimore Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per produkte ushqimore E diela pushim. Puna 8 ore ne dite. Teelefonatat deri ne oren 16:00, deri ne 40 vjec, Adresa: Rr. Durresit", mbrapa Mullirit te vjeter

Botuar më 28/11/2023
e kenaqshme

SHOFER Njoftime pune - Magazine Ushqimore Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per produkte ushqimore E diela pushim. Puna 8 ore ne dite. Teelefonatat deri ne oren 16:00, deri ne 40 vjec, Adresa: Rr. Durresit", mbrapa Mullirit te vjeter

Botuar më 28/11/2023
e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne fund te Bulevardit Blu, Qereke-Nikel (700m perpara ures se Tapizes), Drejtimi Tirane Nikel Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Shitese Mobilerie. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter., mosha 20 - 30 vjec, mund te na dergoni cv ne email :

Botuar më 28/11/2023
e kenaqshme

AGJENT Njoftime pune - BASHKEPUNO ME NE DHE RRIT MUNDESITE E TUA! KOMPANIA JONE GJERMANE KERKON:

Paga: PAGESE BAZE 60.000 LEKE + % |

* ME OSE PA EKSPERIENCE PUNE. * AVANTAZH: APLIKANTET ÇIFT. * KUSHT: TE DISPONOJNE MJETIN E TYRE. NE OFROJME: * * SEMINARE MOTIVUESE. * TRAJNIME BRENDA DHE JASHTE VENDIT, Adresa: Mbrapa spitalit Amerikan 3. Kontakto ne:

Botuar më 28/11/2023
PAGESE BAZE 60.000 LEKE + %

AGJENT Njoftime pune - KOMPANI GJERMANE! Kerkon: AGJENT TREGETARE!

Paga: OFROHET PAGESE BAZE 60.000 LEKE + % |

* KOMPANIA JONE OFRON SEMINARE MOTIVUESE. * TRAJNIME BRENDA DHE JASHTE VENDIT. * STAF I PERKRYER. * KUSHT I DOMOSDOSHEM PATENTE DHE MAKINE PERSONALE, Adresa: Mbrapa spitalit Amerikan 3. Kontakto ne:

Botuar më 28/11/2023
OFROHET PAGESE BAZE 60.000 LEKE + %

BANAKIER Njoftime pune - BAR "FIRST" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Blv. "Gjergj Fishta", rr. "Nikolla Jorga", prane ish Ekspozites

Botuar më 28/11/2023
Ofrohet pagese shume e mire

NDIHMES KUZHINIERE NJOFTIME PUNE - RESTORANT "SHTEPIA JONE" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga shume te mira + sigurime |

Kushte te mira pune, Adresa: Bulevardi "Gjergj Fishta", perballe Trendafilit te Bardhe.

Botuar më 28/11/2023
Ofrohen paga shume te mira + sigurime

STOMATOLOGE Njoftime pune - KLINIKE DENTARE "2 DIAMANTET" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Stomatologe (F). Me eksperience pune. Te jene te liçensuara, Adresa: Siper Fakultetit Ekonomik

Botuar më 28/11/2023
e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet tek Rruga Myslym Shyri kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter., mosha 20 - 30 vjec, mund te na dergoni cv ne email :, Adresa: Rr. Myslym Shyri

Botuar më 28/11/2023
e kenaqshme

PUNONJESE PER RRJETE SOCIALE Pune - FIRME PRIVATE PER SHITJE BIÇIKLETASH, kerkon te punesoje: Punonjese per Menaxhimin dhe Postimin e produkteve ne faqet e Rrjeteve Sociale

Paga: * Ofrohet pagese e mire |

* Te kete eksperience pune, * Mosha 30 - 40 vjeç, Adresa: Rr. "Thanas Ziko", mbi gjimnazin Partizani. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 28/11/2023
* Ofrohet pagese e mire
)