Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

STAF HAPET NE GOLEM, Shkembi Kavajes: HOTEL RESTAURANT "FISH TIME 2" zgjeron Staf: *Hostes. *Recepsionist/e. *Kuzhinier/e. *Picier. *Kamarier/e. *Banakier/e. *Sanitare. *Pjatalarese. Kërkon të punësojë

Paga: OFROJME PAGA TE LARTA + SIGURIME |

Preferohen me banim prane zones. Te interesuarit te kene eksperience pune dhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Golem, tek Shkembi Kavajes, pedonale.

Botuar më 24/03/2023
OFROJME PAGA TE LARTA + SIGURIME

STAF Njoftime pune - PICERI "TIRONA" kerkon te zgjeroje staf me: * Shef Kuzhine. * Guzhinier. * Shef Salle. * Krye/Kamarier. * Kamarier

Paga: KOMPANIA JONE OFRON PAGAT ME TE LARTA NE TREG DHE KUSHTE SHUME TE MIRA |

Pune afatgjate. Te interesuarit te jene korrekte ne pune, Adresa: Adresa: Prane Selvise, ne hyrje te rruges "Siri Kodra".

Botuar më 24/03/2023
KOMPANIA JONE OFRON PAGAT ME TE LARTA NE TREG DHE KUSHTE SHUME TE MIRA

STAF ENOTEKA "JOHAN", Kerkon: *Ekonomis*Shef/e Salle. *Kamarier/e. *Nd/Kamarier. *Shef Kuzhine. *Kuzhiner/e. *Kuzhiner per Sushi. *Nd/kuzhinier/e. *Sallatiere. *Pjatalarse. *Sanitare. *Motorris/Shofer.

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 24/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

STAF Restorant Gusto, kerkon: *Shef/e Salle. *Kamarier/e. *Nd/Kamarier. *Shef Kuzhine. *Kuzhiner/e. *Kuzhiner per Sushi. *Nd/kuzhinier/e. *Sallatiere. *Pjatalarse. *Sanitare. *Motorris /Shofer

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarit te kene eksperience dhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Mbas kullave Binjake

Botuar më 24/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

SHITES Njoftim pune - Dyqan Mishi Huqi, kerkon: Shites Mishi (Kasap)

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune. Turni I, Adresa: Rr. “Barrikadave”.

Botuar më 24/03/2023
Ofrohet pagese e kenaqshme

EKONOMISTE Njoftime pune - Restaurant "Fish Time 2", Kerkon: ** Ekonomiste/Financiere brendshme.

Paga: OFROJME PAGA TE LARTA + SIGURIME |

Mosha 35 – 45 vjeç. Te interesuarit te kene eksperience pune, Adresa: R. "Komuna Parisit", prane Lulishtes

Botuar më 24/03/2023
OFROJME PAGA TE LARTA + SIGURIME
Botuar më 24/03/2023
PAGESA TE LARTA

KAMARIER/E Njoftime pune - Restaurant "Fish Time 2" Kërkon të punësojë

Paga: OFROJME PAGA TE LARTA + SIGURIME |

Mosha 25-45. Te interesuarit te kene eksperience pune, Adresa: R. "Komuna Parisit", prane Lulishtes

Botuar më 24/03/2023
OFROJME PAGA TE LARTA + SIGURIME

SHITESE Njoftime pune - Furre Buke Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa e kenaqshme + sigurime |

Me ose pa eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Brryli

Botuar më 24/03/2023
Pagesa e kenaqshme + sigurime

PJATALARESE VENDE TE LIRA PUNE - RESTORANT NE TIRANE Kërkon të punësojë

Paga: ofrohen paga te larta |

Kushte shume te mira pune, vetem te interesuarit serioz te kontaktojne, Adresa: Rruga e Kavajes, Ish parku i Autobuzave

Botuar më 23/03/2023
ofrohen paga te larta
)