Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LOKAL-BAR Kërkon të punësojë Kamariere

Me eksperience, Tiranë, Adresa: Prane fakultetit Ekonomik

Botuar më 17/05/2018

NOEL BAR Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

(Femer) MOSHA DERI 40 VJEÇ, Adresa: Rr. “Muhamet Gjollesha”, tek Zogu Zi

Botuar më 17/05/2018

British Lounge Bar Kërkon të punësojë Banakier

Turni 3-te, Tiranë, Adresa: Rruga Teodor Keko, Unaze e Re, perballe karburant Kastrati

Botuar më 17/05/2018

British Lounge Bar Kërkon të punësojë Kamarier

Turni I dhe truni III, Tiranë, Adresa: Rruga Teodor Keko, Unaze e Re, perballe karburant Kastrati

Botuar më 17/05/2018

Furre Buke Kërkon të punësojë Furrtar / furrxhi

(Specialist), Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 17/05/2018

Kerkohen Punetor

/ Punetore per ne fabrike. Page e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Myslym Keta"

Botuar më 17/05/2018

BAR PRINCES Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rr. “Dibres”, Tek Selvia

Botuar më 17/05/2018

Kompania "Capa International", kerkon te punesoje per lokalin e saj EL SAHARA Kërkon të punësojë Barist

Me pervoje pune. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pUne, Adresa: Unaza e Re,

Botuar më 17/05/2018

BAR ONTARIO Kërkon të punësojë Banakiere

Paga e kenaqshme+sigurime, Adresa: Rruga "Kongresi Manastirit", perballe Gjimnazit "A.Z. Çajupi".

Botuar më 17/05/2018