Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MAGAZINIER Njoftime pune - Mobileri "Videnov", kompani Bullgare e cila hap filialin e saj dhe ne Tirane Kërkon të punësojë

Paga: * Rrogë konkuruese |

* Te kete aftësi të mira lideri, i cili të mund të mbajë rregull dhe rend në magazinë dhe të mund të menaxhojë kolegët e tjerë. * Çdokush, që mendon se kjo detyrë është një sfidë interesante dhe dëshiron ti përkasë një ekipi të shkëlqyer është i mirëpritur! ** Detyra dhe punë bazë: * Koordinim i punës të përditshme të të nënshtruarve. * Menaxhim i produkteve të disponueshme në magazinëMarrje e mallrave – Dhënie – Regjistrim i të ardhurave. * Organizim i plotë i mallrave. * Njohje e produktit. * Dorëzim i produkteve, paketim etj. ** Përparësi në fitimin e punës: 2-3 vite eksperiencë në këtë sferë. Nivel i lartë i aftësive për të zgjidhur probleme. Çfarë ofrojmë ne: * Rrogë konkuruese. * Bonus (për zbatim korrekt të punës dhe prani). * Mundësi për punë afatgjatë. * Mbështetje për zhvillim profesional. * Frymë kolektiviteti. Punë, zonë pune: *Dorëzim, mbikëqyrje, logjistikë. Transport, menaxher logjistike, Adresa: Rr. "Kavajës", qendra Sun Tower, Kati 9, Ap.38, Tirane. Te interesuarit te dergojne Cv ne: [email protected]

Botuar më 08/02/2023
* Rrogë konkuruese

SHITESE Njoftime pune - Brand Outlet Albania Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa fillon nga 40.000 leke + sigurimet e paguara nga kompania! |

Me ose pa eksperience pune. * Te jete e afte ne menaxhimin e rrjeteve sociale Instagram, Tik Tok. * Nje dite ne jave pushim. * Mundesi per te kaluar ne nivel menaxhimi. * Ofrojme kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Komuna Parisit", tek rreth rrotullimi (kompleksi Kika 2)

Botuar më 08/02/2023
Pagesa fillon nga 40.000 leke + sigurimet e paguara nga kompania!

SANITARE Njoftime pune - Hotel Hermes Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa shume te mira |

Te kete eksperience pune ne Hoteleri. Turni I. Kushte shume te mira pune, Adresa: Rruga "Vaso Pasha", ish Blloku

Botuar më 08/02/2023
Pagesa shume te mira

AGJENT/E TREGTARE OFERTA PUNE - PRO - AQUA INTERNATIONAL *KOMPANIA GJERMANE PROAQUA* Kërkon të punësojë

Paga: PAGESA 50.000 leke + % |

* Me dhe pa eksperience pune! Ofrojme kushte shume te mira pune, Adresa: MBRAPA SPITALIT AMERIKAN NR 3.

Botuar më 08/02/2023
PAGESA 50.000 leke + %

AGJENT/E TREGTARE OFERTA PUNE - KOMPANI LIDER NE TREG Kërkon të punësojë

Paga: PAGA KONKURUESE NE TREG + PERQINDJE % |

* TE INTERESUARIT TE JENE KORREKTE NE PUNE. OFROHET PUNE AFAT GJATE, Adresa: PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI NE:

Botuar më 08/02/2023
PAGA KONKURUESE NE TREG + PERQINDJE %

AGJENTE NJOFTIME PUNE - KERKOHEN: AGJENTE TREGETAR

Paga: 50.000 LEKE + PERQINDJE % |

* Per kandidatet e interesuar nuk kerkohet eksperience pune. * Te kene aftesi te mira komunikimi, Adresa: PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI NE:

Botuar më 08/02/2023
50.000 LEKE + PERQINDJE %

OPERATORE OFERTA PUNE - PRO - AQUA INTERNATIONAL Kërkon të punësojë

Paga: PAGESA TE KONSIDERUESHME |

* OPERATORE NE GJUHEN SHQIPE, Adresa: MBRAPA SPITALIT AMERIKAN NR 3.

Botuar më 08/02/2023
PAGESA TE KONSIDERUESHME

MENAXHER/E Njoftime pune - FRESHMART VARRI BAMIT Kerkon te punesoj: Menaxher/e

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Xhanfize Keko", Varri i Bamit

Botuar më 08/02/2023
e kenaqshme
Botuar më 08/02/2023
e kenaqshme
)