Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER/E LONG HILL REZIDENCE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Bari dhe restoranti. Te kete njohuri te gjuhes angleze. Mosha deri ne 30 vjec. Kushte te mira pune. Te interesuarit te dergojne CV ne viber ose what's app, Adresa: Prane Qendres Tregtare Teg

Botuar më 17/01/2020
e kenaqshme

PICIER BAR PICERI UFO Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme + siguracion |

Me eksperience pune. 1 dite ne jave pushim, Adresa: Adresa: Prane Piaces

Botuar më 17/01/2020
Ofrohet page e kenaqshme + siguracion

AGJENT KOMPANIA GJERMANE PRO - AQUA ofron mundesi punesimi per Agjent: te rinj dhe te reja (kane avantash aplikantet çift).

Paga: * Rroge baze + Perqindje %. |

Part Time ose Full Time. Mjafton vetem te keni makinen tuaj, nje komunikim te mire dhe beheni pjese e KOMPANISE TONE. * Fitime te pakufizuara, bonuse javore dhe mujore! * Mosha 20 - 40 vjeç

Botuar më 17/01/2020
* Rroge baze + Perqindje %.

PJATALARESE Kerkohet

Paga: Paga 27000 lek me siguracione dhe nje vakt konsumohet ne lokal |

Ne nje restorant ne zonen e Brrylit!Mosha nga 25 deri 35 vjeç.Diten e diel 4 ore pune. Orari 13:00 me 21:00. Te kete te pakten 6 muaj eksperience. Mund te kontaktoni ne whatsapp ne nr

Botuar më 17/01/2020
Paga 27000 lek me siguracione dhe nje vakt konsumohet ne lokal

NDIHMES BANAKIERE Deluxe Lounge Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme + siguracion |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Don Bosko".

Botuar më 17/01/2020
Paga e kenaqshme + siguracion

PUNETOR LAVANDERI ELITE

Paga: e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune. Mosha mbi 20 vjeç, Adresa: Tek kthesa e Kamzes

Botuar më 17/01/2020
e kenaqshme

PUNETOR LAVAZHI KERKON TE PUNESOHESH NE DANIMARKE? Kerkohen per larje makinash

Paga: Paga 1000 euro plus bonus |

Perben avantazh te jene me eksperience pune, mosha deri ne 30 vjec, te jene korrekt dhe te pergjegjshem, banesa falas , kushte te mira pune, te kene leje drejtimi makine. kontrate pune 3 mujore, 6 mujore, 1 vjecare, te interesuarit te kontaktojne ne viber - whatsapp si dhe te dergojne dhe nje cv me foto mbi eksperiencat e meparshme, Adresa: Danimarke

Botuar më 17/01/2020
Paga 1000 euro plus bonus

AGJENT SHITJESH PASTIÇERI PASHA TURKE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per zonen e Tiranes dhe te Jugut, me eksperience pune, mosha 25 - 40 vjeç

Botuar më 17/01/2020
e kenaqshme

EDUKATORE KOPSHTI ALTEO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per cerdhe ose kopesht, te kete perfunduar arsimin e larte per parashkollore ose infermieri, Adresa: Ne qender te Kamzes. Dergoni sms ne whap ne:

Botuar më 17/01/2020
e kenaqshme

MENAXHER SHITJESH PASTIÇERI PASHA TURKE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

I pergjithshem per te gjithe Shqiperine. Me eksperience pune, 25-40 vjeç

Botuar më 17/01/2020
e kenaqshme
)