Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BOJAXHI MOBILERIE MOBILERI PREMIUM Kërkon të punësojë

Paga: Paga me marrëveshje ne baze te eksperiences |

Kushte te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Kombinat, Tiranë

Botuar më 19/11/2019
Paga me marrëveshje ne baze te eksperiences

USTA MOBILERI PREMIUM Kërkon të punësojë

Paga: Paga me marrëveshje ne baze te eksperiences |

Per mobileri. Kushte te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Kombinat, Tiranë

Botuar më 19/11/2019
Paga me marrëveshje ne baze te eksperiences

PUNONJESE Fabrik Brumi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(FEMRA), Adresa: Tirane

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme

RROBAQEPESE Rrobaqepesi Ke & Al & In Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme + siguracion |

Me eksperience pune, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Ali Demi”, prane Big Market

Botuar më 19/11/2019
Paga e kenaqshme + siguracion

SHITESE Besart Galeri dyqan pikturash Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha 20-35 vjeç, te jete e komunikueshme dhe korrekte, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te paraqiten prane ambjenteve te galerise ne adresen, Adresa: Kryqezimi i 21 Dhjetorit, rruga Kavajes, ne krahe te kolegjit Turk, Tiranë

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme

AGJENTE PROSPER SALE Kërkon të punësojë

Paga: Paga baze teper te kenaqshme dhe bonuset me te larta ne treg |

Gjuhet e huaja: anglisht - italisht - gjermanisht - spanjisht, keni eksperience pune dhe mbi te gjitha plot vullnet e deshire per te fituar sa me shume, -ambient teper miqesor e te pershtatshem per te punuar-kontrate te rregullt pune-mundesi rritje profesionale, nese nuk e keni gjetur akoma ate qe deshironi por besoni ne potencialin dhe aftesite qe zoteroni atehere ju ftojme per nje aplikim te prosper sales

Botuar më 19/11/2019
Paga baze teper te kenaqshme dhe bonuset me te larta ne treg

AGJENT SHITJESH Kompania EHW kërkon kandidatë për pozicionin Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Agjent shitjesh/ shofer. kërkesat për kandidatin: arsim i mesem por nuk perjashtohen edhe kandidate qe kane mbaruar arsimin e larte. preferohen kandidate me eksperienca pune te ngjashme ne te shkuaren ne kompani distribucioni. aftesi te mira organizative, negocimi, te punes se pavarur dhe te marrjes se pergjegjesise. mosha: 25 -35 vjec idealisht. te kete patente. te interesuarit jane te lutur te dergojne dokumentet e meposhtem ne adresen e-mail: cv te azhornuar me foto • fotokopje te diplomave te arsimit te mesem dhe te larte nese ka • referenca nga punedhenesit e meparshem

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme

MESUES/E Zeit Multilingual Center Kërkon të punësojë

Paga: pagese e kenaqshme dhe sigurime shendetesore/shoqerore. |

Mesues/e te Gjuhes Gjermane, Adresa: Rr. Barrikadave, Pall. 135/1, Shk.1 (mbrapa Maternitetit Mbreteresha Geraldine)

Botuar më 19/11/2019
pagese e kenaqshme dhe sigurime shendetesore/shoqerore.

KAMARIER/E Bar Trattoria Orzo Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune, kuahte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Barikadave”, tek Galeria (ish kinema 17 Nentori).

Botuar më 19/11/2019
Ofrohet pagese e kenaqshme

SANITARE HOTEL MURATAJ Kërkon të punësojë

Paga: 30000 leke |

Mosha deri 40 vje. Puna turni I dhe II., Adresa: Prane Freskut

Botuar më 19/11/2019
30000 leke
)