Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SPECIALISTE BYREKU Njoftime pune - Furre Buke Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga te larta |

Te kene eksperience pune., Adresa: Rr. "Reshit Petrela", perballe ish stacionit te trenit

Botuar më 08/02/2023
Ofrohen paga te larta

NDIHMESE Njoftime pune - Furre Buke Kerkon te punesoje: Ndihmese Byreku

Paga: Ofrohen paga te larta |

Te kene eksperience pune., Adresa: Rr. "Reshit Petrela", perballe ish stacionit te trenit

Botuar më 08/02/2023
Ofrohen paga te larta

SHITESE Njoftime pune - Furre Buke Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga te larta |

Te kene eksperience pune., Adresa: Rr. "Reshit Petrela", perballe ish stacionit te trenit

Botuar më 08/02/2023
Ofrohen paga te larta

SANITARE Njoftime pune - Furre Buke Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga te larta |

Te kene eksperience pune., Adresa: Rr. "Reshit Petrela", perballe ish stacionit te trenit

Botuar më 08/02/2023
Ofrohen paga te larta

PUNETORE RROBAQEPESIE Njoftime pune - Rrobaqepesi Kerkon te punesoje: Punonjese rrobaqepesie

Paga: e kenaqshme |

Puna 6-8 ore ne dite sipas deshires se punonjesve. Oraret sipas deshires, Adresa: Ali Demi, ish Tregu Elektrik

Botuar më 08/02/2023
e kenaqshme

BERBER Barber Shop Rajli - Kërkon të punësojë

Paga: Me Perqindje |

Preferohet me eksperience pune, Adresa: Rr. "Mikel Maruli", UInaza e Re, tek Astiri, Tiranë

Botuar më 08/02/2023
Me Perqindje

PUNETOR/E ALUMIL ALBANIA Alumil Albania Shpk, me seli në Autostradën Tiranë-Durrës, km i 7-të, operon në Shqipëri që prej vitit 2004 dhe është një nga kompanitë më të mëdha për prodhimin dhe shitjen me pakicë dhe shumicë të produkteve të aluminit në tregu

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E konkurueshme |

-Njeh dhe zbaton rregullat e sigurimit teknik, nuk ka nevoje per eksperience te meparshme, preferohet mosha 20-50 vjec/e, -transport vajtje -ardhje nga fabrika ne tiranë-zogu i zi-unaza e madhe e tiranes-astir- dhe anasjelltas si dhe fabrikë-institut-kamëz-laknas-bërxulle-vorë-fabrikë dhe anasjelltas-puna behet me turne (turni i i-re 06:00-14:00, turni i ii-te 14:00-22:00)-pese dite pune ne jave (e hene-e premte)-nese punohet ore jashte orarit, diten e shtune ose te djele paguhet ekstra sipas kodit te punes-paga e gjitha e deklarur ne tatime dhe e paguar ne banke plus sigurimet e plota te paguara nga kompania-page te trembedhjete plus shperblim vjetor per arritje rezultatesh-pushime vjetore 28 dite kalendarike-festa zyrtare pushim-mbulim privat shendetesor falas., të interesuarit mund te kontaktojne ne wattsapp ne numrin 0688021790, te dorëzojne cv-në dorazi ose te paraqiten per interviste në selinë e kompanise, Adresa: Autostrada Tirane - Durres, Km 7. Prane mbikalimit te Rinasit., Tiranë

Botuar më 08/02/2023
E konkurueshme

NDIHMES BANAKIER/E FitFood (ushqim i shendetshem) Kërkon të punësojë

Paga: • - 400 mije leke rroge baze |

FitFood (ushqim i shendetshem) kerkon te punesoje ndihmes banakier/e ose banakiere ushqimi me orar te plote dhe part time.-E diela pushim-Me eksperienca pune te meparshme ne (banakiere, fastfoof, piceri, restorante, kreperi etj.-Te kete njohuri mbi ushqimin-Te kete aftesi te mira komunikimi me klientet.- Bashkepunuese ne grup.-Mosha mbi 22 vjec. Ne ofrojme: -Kushte shume te mira pune- + Nje vakt ushqimi i perfshire- + Bonuse ditore- + Bonuse mujore- + siguracione, Adresa: -Adresa Sheshi Willson, Tiranë

Botuar më 08/02/2023
• - 400 mije leke rroge baze

SALLATIERE FitFood (ushqim i shendetshem) Kërkon të punësojë

Paga: • - 400 mije leke rroge baze |

FitFood (ushqim i shendetshem) kerkon te punesoje sallatiere me orar te plote dhe part time.-E diela pushim-Me eksperienca pune te meparshme ne (banakiere, fastfoof, piceri, restorante, kreperi etj.-Te kete njohuri mbi ushqimin-Te kete aftesi te mira komunikimi me klientet.- Bashkepunuese ne grup.-Mosha mbi 22 vjec. Ne ofrojme: -Kushte shume te mira pune- + Nje vakt ushqimi i perfshire- + Bonuse ditore- + Bonuse mujore- + siguracione, Adresa: -Adresa Sheshi Willson, Tiranë

Botuar më 08/02/2023
• - 400 mije leke rroge baze

KASIER/E FitFood Bar Kërkon të punësojë

Paga: • - 400 mije leke rroge baze |

FitFood Bar kerkon te punesoje kasier/e-Orari i punes: Full-time ose part-time.-E diela pushim-Te kete eksperienca te meparshme si: banakier/e, kamarier/e, shites/e etj.-Aftesi shume te mira komunikuese me klientet-Te bashkepunoje ne grup-Te kete njohuri te gjuhes angleze..-Mosha mbi 22 vjec . Ne ofrojme: -Kushte shume te mira pune- + Nje vakt ushqimi i perfshire- + Bonuse ditore- + Bonuse mujore- + siguracione, Adresa: -Adresa Sheshi Willson, Tiranë

Botuar më 08/02/2023
• - 400 mije leke rroge baze
)