Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHOFER Njoftime pune - Kompania Akull shpk, e cila merret me shperndarjen e ujit natyral "Qaf Mali", kerkon: SHOFER / FURNITOR Kërkon të punësojë

Paga: * PAGA STIMULUESE ME BONUSE DHE SHPERBLIME |

* TE KENE PATENTE TE KLASIT C. * MOSHA DERI 40 VJEÇ. PREFEROHEN DHE ME BANIM NGA DURRESI, Adresa: PER ME SHUME INFORMACION DERGONI SMS NE:

Botuar më 24/11/2023
* PAGA STIMULUESE ME BONUSE DHE SHPERBLIME

SHOFER Njoftime pune - Speed Taxi Kerkon te zgjeroje stafin me pozicione pune si : Shofer

Paga: e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune. facebook : speed taxi "five stars"instagram : speedtaxi24h, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 22/11/2023
e kenaqshme

SHOFER Punë Tirana Kerkohet: Shofer dhe Sanitare/Page e larte

Paga: 500 Euro Shoferi 400 Euro ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE |

[email protected] ndiqni ne rrjetet tona sociale instagram facebook tiktok pune tirana

Botuar më 21/11/2023
500 Euro Shoferi 400 Euro ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE

SHOFER Njoftime pune - FURRE BUKE TEK RRUGA ELBASANIT kerkon:

Paga: * OFROHEN PAGA TE KENAQSHME DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE! |

* TE INTERESUARIT TE JENE KORREKTE DHE ME EKSPERIENCE PUNE., Adresa: Rr. "Elbasanit", prane fakultetit te Gjuheve te Huaja

Botuar më 21/11/2023
* OFROHEN PAGA TE KENAQSHME DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE!

SHOFER VENDE TE LIRA PUNE - FURRE BUKE PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Ofrohet ambjent komod dhe kushte pune te mira pune, te interesuarit te telefonojne ne nr. e kontaktit(orari i telefonatave 09:00-15:00),, Adresa: Autostrad Tirane Durres km 6 Kashar, Tiranë

Botuar më 20/11/2023
shume e kenaqshme
)