Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER BAR "EDISEM" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Mashkull) Me eksperience pune, Adresa: kthesa e Kamzes, prane Pallatit te Verdhe

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER Melbourne Bar & Snack Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Orari 07:00-15:00, 15:00-23:00, Adresa: Rr. "Mine Peza"

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER BAR XHINO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me 2 turne, me eksperience pune, Adresa: Rruga e Kavajes, tek rr. Kongresi i Lushnjes, Tiranë

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Kushte pune te mira, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur me Kishen Ortodokse, perballe Zonjes se Keshillit te Mire

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER Bar BRISTOL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Piazza, Tiranë

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER Deshironi te punesoheni ne nje bar - caffe lounge modern , bashkekohor dhe te saporikonstruktuar? Bar Tomazo ju mirepret ne pozicionet e punes Kerkojme staf te kualifikuar:

Paga: e kenaqshme |

(M). Ne ju ofrojme pagese te kenaqshme. Kushte shume te mira pune dhe ambjent miqesor, Adresa: Rr "Hoxha Tahsim " te Xhamlliku , ngjitur me Alpha Bank ne rruge kryesore

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER BAR XHAKI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperiene pune, mosha mbi 20 vjec, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga e Kavajes, Condor Center, Tiranë

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Me eksperience pune, Adresa: Varri i Bamit, 50m pa shku tek Diko Venu

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER GRAND HOTEL TIRANA (ZONA E BLLOKUT) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te bej dhe pozicionin e Banakierit, Adresa: Rr. "Ismail Qemali"

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER BAR PRINCESS ( LOKAL FAMILJARE) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, me eksperience pune. mundesi punesimi dhe per studente turni ii- te, Adresa: Rr. “Dibres”, Tek Selvia, Mbrapa universitetit aldent, Tiranë

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme
)