Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHOFER Njoftime pune - LAVANDERI TAPETESH Kërkon të punësojë

Paga: 45.000 leke + siguracion + bakshishe |

Per transport tapetesh. Preferohen me eksperience pune. Mosha deri 40 vjeç, Adresa: Paskuqan

Botuar më 26/03/2023
45.000 leke + siguracion + bakshishe

SHOFER Njoftime pune - Kerkohet:

Paga: Pagesa e kenaqshme |

Shofer Karrotreci. Te kete patente te klasit C+CAP . Ofrojme kushte te mira pune, Adresa: Tirane

Botuar më 26/03/2023
Pagesa e kenaqshme

SHOFER Njoftime pune - Kompania Akull shpk, i cila merret me shperndarjen e ujit natyral "Qaf Mali", kerkon te punesoje: SHOFER/AGJENT SHITJESH

Paga: * OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA + BONUSE |

* Te kene patente B dhe C+ Çap. * Prioritet ata që kanë eksperiencë me tregun. * Kandidatet duhen me banim ne Tiranë - Durres, Adresa: Të interesuarit të dergojne me sms të dhenat e tyre ( mini CV). Kandidatet do kontaktohen nga afer per detaje te cdo pozicioni pune.

Botuar më 24/03/2023
* OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA + BONUSE

SHOFER NJOFTIME PUNE - City Taxi Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Te interesuarit te kontaktojne ne:, Adresa: Komuna e Parisit, kompleksi Kika 2, Tiranë

Botuar më 23/03/2023
E kenaqshme

SHOFER Njoftime pune - LAVANDERI TAPETESH Kërkon të punësojë

Paga: 45.000 leke + siguracion + bakshishe |

Per transport tapetesh. Preferohen me eksperience pune. Mosha deri 40 vjeç, Adresa: Paskuqan

Botuar më 22/03/2023
45.000 leke + siguracion + bakshishe

SHOFER Njoftime pune - Kerkohet Shofer/Punonjes Magazine

Paga: Pagesa e kenaqshme |

(nje person i cili do ti beje dyja pozicionet e punes). Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Njazi Meka", Allias

Botuar më 21/03/2023
Pagesa e kenaqshme

SHOFER Njoftime pune - Tirana Due shpk Kërkon të punësojë

Paga: Paga 50.000 leke + siguracionin i cili paguhet nga kompania |

Mosha 40 -45 vjeç. Ofrohet punesim me kohe te plote i cili do te punoje here si shofer dhe here si mekanik ne repart, Adresa: Rruga dytesore e autostrades Tirane Durres, 400m nga QTU

Botuar më 21/03/2023
Paga 50.000 leke + siguracionin i cili paguhet nga kompania

SHOFER Njoftime pune - Magazine Ushqimore Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per produkte ushqimore E diela pushim. Puna 8 ore ne dite, Adresa: Rr. Durresit", mbrapa Mullirit te vjeter

Botuar më 20/03/2023
e kenaqshme

SHOFER Njoftime pune - VendShqip kerkon: Shofer/Furnitor

Paga: Pagesa: 40.000 leke Neto + Siguracione |

* Te kete patente te klasit B. Orari punes nga e Hena ne te Premte 8:00- 16:00. E shtuna 8:00-13:00. E diela pushim. Pushime vjetore ne Gusht, Adresa: Rr. "Vorbsi".

Botuar më 20/03/2023
Pagesa: 40.000 leke Neto + Siguracione

SHOFER Njoftime pune - LAVANDERI TAPETESH Kërkon të punësojë

Paga: 45.000 leke + siguracion + bakshishe |

Per transport tapetesh. Preferohen me eksperience pune. Mosha deri 40 vjeç, Adresa: Paskuqan

Botuar më 19/03/2023
45.000 leke + siguracion + bakshishe
)