Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

STAF Njoftime pune - Shoqeria Ardeno shpk Kerkon te punesoj Staf ne pozicionet: Marangoz. Shofer. Bojaxhi

Paga: e kenaqshme |

Te intersuarit te kontaktojne ne numerin e telefonit ose te dergojne CV ne ardresen e...

Botuar më 07/12/2023
e kenaqshme

STAF Njoftime pune - Qendra e biznesit GKAM Kerkon te punesoje: Shofer/Manovrator Vinci. Shofer per Makineri Ndertimi me 4 akse

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur me Kish...

Botuar më 04/12/2023
e kenaqshme

SALDATOR Njoftime pune - TIRANA METAL, kerkon: ** SALDATOR. ** AXHUSTATOR Kërkon të punësojë

Paga: ** OFROHEN PAGA TE LARTA! |

* KOMPANIA JONE OFRON KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE. * TRANSPORT I GARANTUAR!, Adresa: RR...

Botuar më 04/12/2023
** OFROHEN PAGA TE LARTA!

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet tek Rruga Myslym Shyri kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter., mos...

Botuar më 03/12/2023
e kenaqshme

STAF Vende pune - New Home Mobileri Kerkon te punesoje: NDIHMES MARANGOZ ME OSE PA EKSPERIENCE PUNE DHE ZMERILUES ME EKSPERIENCE PUNE

Paga: shume te kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Laprake, Rruga Petrit Radoviska. Vetem Arkitekti e...

Botuar më 30/11/2023
shume te kenaqshme

INSTALUES&MIRËMBAJTËS ASHENSORI/SHKALLË ELEKTRIKE E.M.E ASHENSOR GROUP Operon në treg nga viti 2009 si distributor ekskluziv i brandit ndërkombëtar Schindler në Republikën e Shqipërisë dhe Kosovës për shitje, instalime, mirëmbajtje të ashensorëve, shk

Paga: Paga është e kënaqshme. Niveli i pagës vlerësohet bazuar edhe në eksperiencën e punonjësit dhe performancën e tij në punë |

Të jenë të aftë për punë dhe të shëndetshëm fizikisht dhe mendërisht. -Të ...

Botuar më 30/11/2023
Paga është e kënaqshme. Niveli i pagës vlerësohet bazuar edhe në eksperiencën e punonjësit dhe performancën e tij në punë

STAF "PASTICERI REKA", kerkon per pikat e saj: * ND/PASTIÇIER/E. * SANITARE. * SHITESE

Paga: PAGA TE LARTA |

Kriteret: * Te jene te komunikueshem, korrekte dhe te shkathet ne pune. * Ofrohen kus...

Botuar më 29/11/2023
PAGA TE LARTA

SHOFER NJOFTIME PUNE - City Taxi Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Te interesuarit te kontaktojne ne:, Adresa: Komuna e Parisit, kompleksi Kika 2, Tiranë

Botuar më 07/12/2023
E kenaqshme

KASIER/E RRJETI I SUPERMARKETEVE SPAR ALBANIA

Paga: LEKE |

Adresa: SELVIA , PAZARI I RI , RRUGA BOGDANVE , BLLOKU , KAMEZ , TEG , QTU, Tiranë

Botuar më 07/12/2023
LEKE

SHITES/E RRJETI I SUPERMARKETEVE SPAR ALBANIA

Paga: LEKE |

Adresa: PAZARI I RI , KOMUNA E PARISIT , ISH EKSPOZITA , RRUGA BOGDANEVE , CONDOR CENTER ,QTU, Tiranë

Botuar më 07/12/2023
LEKE

PUNETOR MAGAZINE Njoftime pune - KEAD SH.P.K Kërkon të punësojë

Paga: 50.000 leke + sigurime |

Te kete moshen deri ne 40 vjec. Prioritet eksperienca e punes. Puna me kohe te plote, ofrojme kushte te mira pune, Adresa: Rruga Egnatia, prane Megatekut

Botuar më 07/12/2023
50.000 leke + sigurime

SISTEMUES RRJETI I SUPERMARKETEVE SPAR ALBANIA

Paga: LEKE |

Adresa: KAFE FLORA , PAZARI I RI , SELVIA , AMBASADOR 3, Tiranë

Botuar më 07/12/2023
LEKE

BOJAXHI MJETESH Punë Tirana Vende vakante për kategorinë ,Bojaxhi, lucidimin e automjeteve

Paga: 1500 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE |

Pa pages per aplikantetpunetirana.comwhatsapp [email protected] ndiqni ne rrjetet tona sociale instagram facebook tiktok pune tirana, Tiranë

Botuar më 07/12/2023
1500 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE

SHOFER AUTOBUSI Punë Tirana Gjermani Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqeshme |

Shofer autobuzi ,ne gjermani

Botuar më 07/12/2023
E kenaqeshme

AGJENT Oslo real estate Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e diskutueshme |

Oslo real estate ofron mundesi per te bere karriere ne fushen e Real Estate ,Agjensi imobilare . kerkojme të punësojme:Agjent Imobiliar (me ose pa eksperiencë)te kete ;komunikim ,ambicie,disiplinë pune eksperienca perben avantazh .pagese baze Te interesuarit te dergojne cv kontakt whatssap, me ose pa eksperience, 18, Adresa: rruga mine peza, Tiranë

Botuar më 07/12/2023
e diskutueshme
)