Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNONJES Njoftime pune - Tirana Metal kerkon: Punonjes per Piegatrice dhe Kalander Elektronike

Paga: Ofrohen paga shume te mira |

Me eksperience ose me pak eksperience pune. Tranport i siguruar nga kompania, Adresa: Rruga e Arbanes, Vaqarr

Botuar më 04/12/2022
Ofrohen paga shume te mira

PUNONJES Njoftime pune - Komparia "ARB" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga te kenaqshme + sigurime + pushime |

Te jene te pajisur me Çertifikate. Mosha 30 deri ne 60 vjeç. Ofrojme kushte te mira pune dhe pagese te kenaqshme, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne: 0672005240 /

Botuar më 02/12/2022
Ofrohen paga te kenaqshme + sigurime + pushime

PUNONJES Oferta pune - Kancelari Veseli Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha nen 30 vjec, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Tregu ushqimore rruga Hamdi Pepa, Tiranë

Botuar më 01/12/2022
e kenaqshme

PUNONJES Njoftime pune - Mobileri Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagesa te kenaqshme |

(Specialist/Montues ose ndihmes). Kontaktoni ne: 0699783428 / 0682082176, Adresa: Rr. “Siri Kodra”

Botuar më 28/11/2022
Ofrohet pagesa te kenaqshme
)