Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MOTORRIST Oferta pune - Proper Pizza ofron vende vakante pune ne pozicionet:

Paga: Pagesa shume te mira |

** Te kryeje shperndarjen e porosive me korrektesi. Te jete i perpikte me orarin e punes. Te jete bashkepunues me stafin dhe klientet. Te njohe mire zonat e Tiranes. Te jete i pajisur me lejen e drejtimit kasi A dhe B. ** Ofrohen: Kushte komode pune. Motorri mund te sigurohet nga kompania, Adresa: Ju mirepresim te beheni pjese e jona duke aplikuar ne [email protected] ose ne numrin e telefonit:

Botuar më 06/12/2022
Pagesa shume te mira

MOTORRIST Njoftime pune - BOCCONCINO LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: E KENAQSHME |

Me ose pa motorr, kushte shume te mira, Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tiranë

Botuar më 05/12/2022
E KENAQSHME

MOTORRIST Bar Restorant City Longe Tirane

Paga: Paga 70000 mije + sigurime |

Me Motorrin e Restorantit, me eksperience, 1 vakt i perfshire, Adresa: Komuna e Parisit, Kika 2 Tirane, Tiranë

Botuar më 05/12/2022
Paga 70000 mije + sigurime

MOTORRIST Njoftime pune - RESTORANT ALTEO Kerkon te punesoje: Motorrist

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. Kujtim Loro, Varri Bamit

Botuar më 05/12/2022
e kenaqshme

MOTORRIST Oferta pune - Proper Pizza ofron vende vakante pune ne pozicionet:

Paga: Pagesa shume te mira |

** Te kryeje shperndarjen e porosive me korrektesi. Te jete i perpikte me orarin e punes. Te jete bashkepunues me stafin dhe klientet. Te njohe mire zonat e Tiranes. Te jete i pajisur me lejen e drejtimit kasi A dhe B. ** Ofrohen: Kushte komode pune. Motorri mund te sigurohet nga kompania, Adresa: Ju mirepresim te beheni pjese e jona duke aplikuar ne [email protected] ose ne numrin e telefonit:

Botuar më 02/12/2022
Pagesa shume te mira

MOTORRIST Njoftime pune - Kerkohet:

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me motorrin e firmes. Puna me kohe te plote. Te jene korrekte dhe te besueshem, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 01/12/2022
Ofrohet pagese e kenaqshme

MOTORRIST Njoftime pune - Restorant Mana Kërkon të punësojë

Paga: Paga 300 leke/ora + tarifat. KOMPANIA JONE OFRON KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Adresa: Tek 9-kateshet, tek stacioni autobusit.

Botuar më 30/11/2022
Paga 300 leke/ora + tarifat. KOMPANIA JONE OFRON KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

MOTORRIST Njoftime pune - Toyota Albania Kerkon te punesoje Motorrist/Xhenerik

Paga: e kenaqshme |

Me eksperiencë pune mbi 10 vjet.Avantazh kanë aplikantët që kanë punuar në konçesionarë apo servise të autorizuara.Të interesuarit të kontaktojnë në numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 29/11/2022
e kenaqshme
)