Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

EKONOMISTE M Sora Tirana Shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te punoje ne grup dhe aftesi te mira komunikimi. Mosha nen 30 vjec. Transport i siguruar nga TiranaPersonat e interesuar jane te lutur te dergojne Cv tek adresa e email-it, me ose pa eksperience pune, Adresa: Rr. Nacionale Vore- Fushe Kruje, km 3, Tirane, Tiranë

Botuar më 20/01/2020
e kenaqshme

EKONOMISTE Market Unicop Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

E brendshme. Me pervoje pune, kushte te mira pune, Adresa: Mbrapa Fakultetit te Shkencave, Tiranë

Botuar më 20/01/2020
e kenaqshme

EKONOMISTE SUPERMARKET "XHANGOLLI" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience ne super market ose ne kompani te ngjashme, Adresa: 1) Rr. “Komuna Parisit”, 2) Stacioni Trenit

Botuar më 17/01/2020
e kenaqshme

EKONOMISTE FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: Paga shume e mire + siguracion |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 17/01/2020
Paga shume e mire + siguracion

EKONOMISTE KERKOHET

Paga: e kenaqshme |

Tiranë

Botuar më 14/01/2020
e kenaqshme

EKONOMISTE MALNA TEX SH.P.K RROBAQEPSI PER PRODHIMIN E PANTALLONAVE PER EKSPORT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ekonomiste te brendshme. Te zoteroje gjuhen Italiane dhe programet baze te kompjuterit. Cdo kualifikim tjeter do te merret parasysh. Dergoni Cv tuaj ne adresen e emaili-it, Adresa: Porcelan, Tirane dhe Paskuqan 2, Kamez

Botuar më 24/10/2019
e kenaqshme
)