Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RROBAQEPESE KOMPANIA SAM Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per makine Lineare, syzatori, etj, kompania ka ne dispozicon furgonin per transportin e punonjesve, qe banojne larg ambienteve te kompanise, Adresa: Te interesuarit mund te paraqiten ne Fushe Mezez-Kashar, prane Top Chanel

Botuar më 24/10/2019
e kenaqshme

RROBAQEPESE Altar Fashion House Ne kuader te zgjerimit te aktivitetit kerkon te punesoj 2 Persona ne pozicionin Rrobaqepese

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, personat e interesuar mund te na kontaktojne ne:

Botuar më 23/10/2019
e kenaqshme

RROBAQEPESE Rrobaqepesi Kërkon të punësojë

Paga: e diskutueshme |

Me eksperience pun, Adresa: Rruga e Elbasanit, prane shkolles se Baletit, Tiranë

Botuar më 21/10/2019
e diskutueshme

RROBAQEPESE Kerkohen Kërkon të punësojë

Paga: 28.000 leke-35.000 leke pus sigurime |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Ali Demi", prane shkolles Kushtrimi Lirise

Botuar më 21/10/2019
28.000 leke-35.000 leke pus sigurime

SHOQERIA “ARJETTA COLLECTION” Kërkon të punësojë Rrobaqepese

(ne makine qepese) me eksperience pune, Adresa: Ish Kombinati Ushqimor. Mbrapa Spitalit Amerikan 3

Botuar më 20/10/2019

RROBAQEPESE Rrobaqepsia turke Cotex Textile shpk Ne rritje te kapacitetit te prodhimit kerkon staf personeli me dhe pa eksperience si

Paga: konkuruese ne treg |

Cotex Textile siguron:Ambient dhe kushte te mira pune.Staf pergjegjes per kushtet e punonjesve.Trajnim falasTransport falas.Bonuse mujore.Orari i punes:Nga e hene ne te premte 07:30-15:15 dite shtune 07:30-12:45 dite e diele pushim, Adresa: Prane City-Park

Botuar më 19/10/2019
konkuruese ne treg

RROBAQEPESE Alba Foam Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune ne syzator per repartin e vatave. Mosha 18 - 40 vjeç, Adresa: Ish Kombinati Misto Mame

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

RROBAQEPESE KOMPANIA LSH ALBANIA Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa me e mire ne treg |

Kushtet e punes shume te mira., me eksperience pune per syzator, lineare dhe pastrimin e fijeve, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Kombinat

Botuar më 17/10/2019
Pagesa me e mire ne treg

RROBAQEPESE Dea Shpk Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Adresa: Rr. "5 Maji", tregu i Medresese, tek ish Kombinati Mishit, ngjitur me Rreli Tekstil

Botuar më 15/10/2019
shume e mire

RROBAQEPESE GRAL MEDICAL Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

KERKOHET RROBAQEPESE PER LINJE PRODHIMI. ORARI I PUNES: 8.00-16.00. E DIELA PUSHIM, te interesuarit te kontaktojne ne tel. nga e hena ne te shtune nga ora 8.00-16.00, Tiranë

Botuar më 15/10/2019
E kenaqshme
)