Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MENAXHER Spar Albania kerkon staf ne Golem ne pozicionet: Menaxher Dyqani

Paga: e kenaqshme |

Puna eshte me turne., Adresa: Te interesuarit te aplikojne tek: [email protected] ose te telefonojne ne numrin:

Botuar më 12/04/2021
e kenaqshme

MENAXHER MAJESTIC HOTEL NE DURRES Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire |

Me eksperience pune. Te jete korrekt ne pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Shkembi Kavajes, Durres, plazh

Botuar më 08/04/2021
Ofrohet pagese e mire

MENAXHER Auto Ademi Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2

Botuar më 06/04/2021
E kenaqshme

MENAXHERE SUPERMARKET "XHANGOLLI" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per supermarket. Me eksperience pune me supermarket,, Adresa: 1) Kodra Diellit, 2) Selite, 3) Kristal Center

Botuar më 09/04/2021
e kenaqshme

MENAXHERE LIFTECH Kompani qe merret me furnizime dhe vendosje ashensoresh

Paga: e kenaqshme + bonuse |

Te kete patente te klasit B. Te jete e komunikueshme, serioze dhe bashkepunuese, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarat te dergojne cv-ne e tyre ne adresen:, Adresa: rruga Besim Alla, Misto Mame, Tiranë

Botuar më 08/04/2021
e kenaqshme + bonuse

MENAXHERE AGJENSI IMOBILIARE Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

- te kete mbaruar shkollen e larte- te kete aftesi te mira komunikimi- te kete aftesi bashkepunimi- te dije te perdori kompjuterin dhe programet e tij- gjuhet e huaja perbejne avantazh Orari : 09.00- 17.00, vajzat e interesuara te dergojne cv me foto ne adresen e emailit:

Botuar më 06/04/2021
shume e mire

MENAXHER/E Hotel & Agjensi Turistike, kerkon te punesoje: Menaxher/e Shitje / Marketing

Paga: Ofrohet pagese dhe kushte shume te mira pune |

Te kene eksperience pune mbi dy vjet ne fushen e Turizmit. Diplome ne Menaxhim Biznes/Turizem. Lutemi dergoni CV ne E-mail: [email protected]

Botuar më 10/04/2021
Ofrohet pagese dhe kushte shume te mira pune

MENAXHER/E HOTEL “VILA VERDE” BEACH

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune |

Me eksperience pune. Te komunikoje Anglisht, nje gjuhe e dyte perben avantazh. Te interesuarit te dergojne CV ne E-mail: [email protected], Adresa: Rr. “Isa Boletini”

Botuar më 10/04/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune

MENAXHER/E ARTGRES SHPK Kërkon të punësojë

Paga: page e kenaqshme |

Me eksperience pune, ne tregtimin e pllakave, ofrojme kushte te mira pune, Adresa: Adresa: Autostrada Tirane Durres, km 13, Vore, Picar

Botuar më 08/04/2021
page e kenaqshme

MENAXHER/E Conad i ri te Kodra E Diellit Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga te mira |

Me eksperience pune ne supermarkete (preferohet ne Conad), Adresa: Tek Kodra e Diellit 2

Botuar më 07/04/2021
Ofrohen paga te mira
)