Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FINANCIER “ Fishop Altea”- Drimadhe- Dhermi, ofron: Mundesi punesimi per sezonin veror!!

Paga: Ofrohen pagesa te kenaqshme |

Me eksperience pune. Ushqim dhe fjetje e garantuar nga punemarresi. Te interesuarit te dergojne CV ne adresen: [email protected], Adresa: Drimadhe, Dhermi

Botuar më 12/04/2021
Ofrohen pagesa te kenaqshme

FINANCIERE Qendra e biznesit GKAM Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: "Rruga e Kavajes", prane Kishes Ortodokse, Tirane

Botuar më 09/04/2021
e kenaqshme
)