Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BANAKIER Restorant Barbaroz Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Me eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune, 1 dite ne jave pushim, Adresa: Rruga e vjeter Tirane-Elbasan, 600m nga rreth rrotullimit i Teg-ut.

Botuar më 18/01/2021
Paga e kenaqshme

BANAKIER BLUE WATER HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme, me siguracion |

Kusht kryesor te dije Anglisht.Te dije te pergatis edhe kokteile, ushqim dhe strehim i siguruar, periudha 1maj-30 shtator, Adresa: Ksamil, Sarande

Botuar më 16/01/2021
shume e kenaqshme, me siguracion

BANAKIER MAJESTIC HOTEL NE DURRES Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune. Te jete korrekt dhe serioz ne pune, kushte shume te mira pune, te interesuarit te paraqiten me cv ne hotel majestic ne :, Adresa: Tek Shkembi Kavajes, Durres, plazh, Durrës

Botuar më 15/01/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme

BANAKIER Cafe De Cuba Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme dhe siguracione |

Me eksperience pune. Kandidatet te jene me banim afer zones, Adresa: Unaza e Re, Astir

Botuar më 11/01/2021
E kenaqshme dhe siguracione

BANAKIER BAR ARTISTI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

/Kamarier (i njejti person ti bej te dyja), me eksperience pune, mosha deri ne 27 vjec, Adresa: Yzberisht, pallati Molla, prane Eco Market, Tiranë

Botuar më 05/01/2021
e kenaqshme + sigurime

BANAKIERE BAR OSLO Rrjeti me i madh i coffe shop ne Shqiperi dhe lider ne kete industri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

(FEMER), ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Unaza e Re

Botuar më 19/01/2021
e kenaqshme + sigurime

BANAKIERE Golosa Pizzeria Ristorante Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna turni I. Orari 10.00:18.00. Te interesuarit te paraqiten tek lokali., Adresa: Rr. “Barrikadave”, brenda kompleksit Galeria, ish kinema 17 Nentori

Botuar më 18/01/2021
e kenaqshme

BANAKIERE OLD HOUSE Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme + sigurime |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. Ibrahim Dervishi, mbrapa KESH, Tiranë

Botuar më 18/01/2021
paga e kenaqshme + sigurime

BANAKIERE DELIRIOS BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Me eksperience pune., 20-35 vjeç, Adresa: Don Bosko

Botuar më 18/01/2021
e kenaqshme

BANAKIERE Star caffe Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Femra, me eksperience pune, Adresa: Inxhinieria e ndertimit

Botuar më 18/01/2021
paga e kenaqshme
)