Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MENAXHER SHITJESH Njoftime pune Kompani Private Kërkon të punësojë

Paga: OFROHET PAGESE 50.000 LEKE + BONUSE TE LARTA |

Per te gjithe Shqiperine. Te interesuarit duhet te dergojn CV ne adresen e E-mailit:...

Botuar më 25/10/2021
OFROHET PAGESE 50.000 LEKE + BONUSE TE LARTA

AGJENT SHITJESH Oferte pune ELEKTRIKE KOLI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ose Menaxher Shitjesh per materiale te ndryshme. Te jete i shkathet de i komunikueshem me klientet, Adresa: Stacioni trenit, Prane postes shqiptare

Botuar më 26/10/2021
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH OFERTE PUNE - TOTAL TOOLS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per Tiranen dhe rrethet, e diela pushim, Adresa: Unaza e Re, perballe me bar Artistin, Tiranë

Botuar më 24/10/2021
e kenaqshme

AGJENT/E SHITJESH Onix 2006 Kërkon të punësojë

Paga: 50000 LEKE + PERQINDJE |

Ne terren , te interesuarit te kene aftesi marketingu e komunikim te mire me klientet, Tiranë

Botuar më 24/10/2021
50000 LEKE + PERQINDJE

AGJENT SHITJESH NE TERREN Oferte pune Kompania RIS shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ Shofer (ti bejne te dyja pozicionet);, Adresa: Tirane, siper Restorant Freskut

Botuar më 20/10/2021
e kenaqshme

AGJENTE SHITJESH AR-BI SERVISI SHPK Agjent/e Shitjesh Gjirokaster Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E kenaqshme |

Leje drejtimi: kategoria b, me eksperience, yes cash & carry pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per qytetin e gjirokastresagjent/e shitjesh.*te kete patente te klasit b.*te njoh zonen.*te kete aftesi shume te mira komunikimi.*te kete aftesi bashkpunuese.*te kete fleksibilitet ne orare.ofrohen kushte shume te mira pune dhe page.te interesuarit jane te dergojne cv e tyre me subjekt pozicionin per te cilin aplikojne ne:email: [email protected] : +355 697 048 817, Gjirokastër

Botuar më 22/10/2021
E kenaqshme

AGJENT SHITJESH Njoftime pune nga Helens Shpk Kërkon të punësojë

Paga: Rroga Base 500€, Bonuse Ditore Javore dhe Mujore Plus % ne base te shitjeve qe behen |

Ne gjuhen Italiane. Orari Full Time10:00-14:00 dhe 15:00-19:00Per me shum info na kontaktoni tek numri, per me shum info na kontaktoni tek numerin

Botuar më 26/10/2021
Rroga Base 500€, Bonuse Ditore Javore dhe Mujore Plus % ne base te shitjeve qe behen

MENAXHER SHITJESH Njoftime pune Kompani Private Kërkon të punësojë

Paga: OFROHET PAGESE 50.000 LEKE + BONUSE TE LARTA |

Per te gjithe Shqiperine. Te interesuarit duhet te dergojn CV ne adresen e E-mailit: [email protected] ose te kontaktojne ne numrin e kontaktit:

Botuar më 25/10/2021
OFROHET PAGESE 50.000 LEKE + BONUSE TE LARTA

AGJENT SHITJESH Njoftime pune Kompani Distribucioni per Shperndarjen e Produkteve Ushqimore Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga shume te mira |

Per Shqiperine e Mesme dhe Tiranen. * Te njohin shume mire zonat. * Mosha 30 - 45 vjeç, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 20/10/2021
Ofrohen paga shume te mira

AGJENT/E SHITJESH OFERTE PUNE NGA KOMPANIA CAS Ne pozicionin:

Paga: pagesa 60.000 leke |

Mundesi punesimi edhe ne cift. Preferohet te kene makine personale, me ose pa eksperience pune, mosha 20-45 vjec, te interesuarit te kontaktojne nga ora 09.00 - 15.00 (dhe pas ores 15.00 kontakt vetem ne whatsapp), Tiranë

Botuar më 20/10/2021
pagesa 60.000 leke
)