Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SALDATOR FM Reklama Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Të ketë eksperiencë të konsiderueshme në montime të ndryshme në terren.Të njo...

Botuar më 23/10/2020
e kenaqshme

SPECIALIST NDRICIMI FM Reklama Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Teknik Elektrik).Të realizojë instalimin e ndiçimit LED në reklama të ndryshme;...

Botuar më 23/10/2020
e kenaqshme

SPECIALIST PUNIMESH ARTIZANALE FM Reklama Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Të ketë pasjon për punë artistike artizanaleTe ketë aftësi në ndonjë nga fush...

Botuar më 23/10/2020
e kenaqshme

MONTUES FM Reklama Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Të ketë eksperiencë të konsiderueshme në montime të ndryshme në terrenTë njoh...

Botuar më 23/10/2020
e kenaqshme

MESUESE Shkolla Franko-Shqiptare ne kuader te zgjerimit te aktivitetit Kërkon të punësojë

Paga: Shume e mire |

Te CU., te interesuarit te dergojne cv ne adresen, Tiranë

Botuar më 19/10/2020
Shume e mire

PUNONJES KFC Albania Kompani e njohur nderkombetare Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per te gjitha pozicionet. Te gatshem per te punuar me turne, pa eksperience, mosha mb...

Botuar më 15/10/2020
e kenaqshme

OPERATOR SERVICOM Kerkon te punesoj operatore telefonie ITALISHT. Pagesa nga me te mirat ne treg. Ambjent pune shume pozitiv.

Kontrata: Kohe e plote | Paga: OFROJMË :PAGE 250 L / ORE. KONTRATA ME PAGESE DERI NE 3.000 LEK + BONUS |

Gjuhet e huaja: italisht, me ose pa eksperience. kryejme trajnim profesional, 18 vjec...

Botuar më 15/10/2020
OFROJMË :PAGE 250 L / ORE. KONTRATA ME PAGESE DERI NE 3.000 LEK + BONUS

SPECIALISTE Kerkoj puntore me eksperience ne fushen e kompozimit me lule naturale. Florist Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Konkuruese dhe e diskutueshme |

Do ishte bonus ne qofte se zoteron gjuhen angleze, me eksperience ne fushen e luleve natyrale, mbi 18 vjec, te krijoje buqeta me lule natyrale, te jete e shpejte dhe te kete komunikim te mire me klientat, Adresa: Rruga Qemal Guranjaku perballe Drejtorise se Higjenes. Prane Liceut Artistik, Tiranë

Botuar më 24/10/2020
Konkuruese dhe e diskutueshme

AGJENT/E SHITJESH M Sora Tirana Shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohet me arsim te larte te dije Anglisht .Te kete patent klasi B. Te punoje ne grup dhe aftesi te mira komunikimi. Personat e interesuar jane te lutur te dergojne Cv tek adresa e email-it, Adresa: Rr. Nacionale Vore- Fushe Kruje, km 3, Tirane, Tiranë

Botuar më 24/10/2020
e kenaqshme

SHITES/E JYSK ALBANIA kerkon te punesoje: Shites/e per dyqanet ne JYSK Tirane dhe Durres

Paga: Ofrohet pagese motivuese |

Kualifikimet dhe aftësitë:• Eksperiencë të mëparshme në shitje (eksperienca në fusha të ngjashme përbën avantazh)• Aftësi shumë të mira komunikimi• Aftësi të mira të punës në grup• Njohuri bazë të paketës Office• Arsimi i lartë (jo i domosdoshëm)• Njohuri e gjuhës Angleze përbën avantazh, detyrat dhe përgjegjësitë:• kujdeset për shërbimin ndaj klientit• realizon objektivat e përcaktuara nga kompania• kryen procesin e hapjeve në kohë të artikujve te rinj• kontrollon artikujt çdo ditë dhe realizon zëvëndësimin e tyre• suporton në procesin e reklamimit të produkteve në dyqan. - puna me 2 turne. • kushte shumë të mira pune. • mundësi për tu rritur në detyrë brenda kompanisë. dergoni cv ne: [email protected]

Botuar më 24/10/2020
Ofrohet pagese motivuese

KAMARIER Bar Restorant "Ajsberg" Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Dibres”, perballe spitalit Nene Tereza. Per me teper informacion kontaktoni ne:

Botuar më 24/10/2020
Page e kenaqshme

PUNETOR Firme Private

Paga: e kenaqshme |

Per prodhime beton. Me ose pa eksperience pune, Adresa: Kthesa e Kamzes, prane Casa Italias

Botuar më 24/10/2020
e kenaqshme

MARANGOZ ARAN CUCINE eshte gjigandti i prodhimit te kuzhinave italiane. Ka pika shperndarje ne 120 vende te botes. Me serine e kuzhinave te stilit modern, kontemporan dhe klasike. Produkte te cilat pershtaten sipas hapesires dhe buxhetit tuaj Shpall vend

Paga: paga konkuruese, shperblim shtese per montime ne objekt dhe jashte orarit |

(USTA). Te mund te lexoje dhe interpretoje skicat e projekteve te mobilimit. Te jete i afte te punoje ne grup, kandidatet duhet te kene eksperience ne prodhim dhe montim mobiljesh. perben avantazh eksperienca me mobilje italiane, Tiranë

Botuar më 24/10/2020
paga konkuruese, shperblim shtese per montime ne objekt dhe jashte orarit

INXHINIER Anion Shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Zyre/zbatimi. Te perdori mire programet mikrosoft office, word, excel.Te perdori programin autocad. Me ekperience pune 3 vjet.Te dije gjuhen anglisht/greqisht/italisht.Te kete njohuri mbi materialet. Te interesuarit te dergojne CV -ne adresen E-mailit

Botuar më 24/10/2020
e kenaqshme

PUNETOR Dyqan Industrial Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(M) per hapje mbyllje dyqani dhe te ndihmoje ne shitje, 18 – 23 vjeç. orari punes 06:00 - 15:00, Adresa: Perballe Postes Shqiptare, prane tregut Çam.

Botuar më 24/10/2020
e kenaqshme

PUNONJESE BRUMI Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Don Bosko", Tirane

Botuar më 24/10/2020
e kenaqshme

PUNONJES Albneon Reklama Kompani e cila operon ne treg prej 30 vitesh, Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Specialist prodhimi ne fushen e reklamave dhe shtrues adezivi. Puna me orar te plote, orari 08.30-17.00, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Prane fshatit Sos, Rruga Bektash Berberi, Sauk

Botuar më 24/10/2020
e kenaqshme
)