Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SALLATIERE Njoftime pune - ENOTEKA "JOHAN" Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 06/06/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

STAF "GABRIEL" Restaurant, kerkon: *Shef/e Salle. *Kamarier/e. *Nd/Kamarier. *Shef Kuzhine. *Kuzhiner/e. *Kuzhiner per Sushi. *Nd/kuzhinier/e. *Sallatiere. *Pjatalarse. *Sanitare. *Motorrist/Shofer

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarit te kene eksperience dhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Mbas kullave Binjake

Botuar më 06/06/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

PJATALARESE Njoftime pune - ENOTEKA "JOHAN" Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 06/06/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

SANITARE Njoftime pune - ENOTEKA "JOHAN" Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 06/06/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

KAMARIER Punetirana.com Kërkon të punësojë

Paga: 400 Euro |

Vende vakante për kategorinë kamarierepaga 350-450 eurome eksperienc1 dite ne jave pushimkontakto si më poshtë:[email protected], Tiranë

Botuar më 06/06/2023
400 Euro

KUZHINIER I PARE Punë Tirana Kerkohet:Guzhinjer dhe kamarierPage e kenaqshme

Paga: 1500 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE |

Punetirana.comwhatsapp [email protected] ndiqni ne rrjetet tona sociale instagram facebook tiktok pune tirana, Tiranë

Botuar më 06/06/2023
1500 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE

KAMARIER Punë Tirana Kerkohet Kamarier Struge Paga e Kenaqeshme Ushqimi Akomodim Falas

Paga: 600 Euro |

Na ndiqni ne rrjetet tona sociale instagram facebook tiktok pune tirana

Botuar më 06/06/2023
600 Euro

PASTICIER/E Punë Tirana Kerkohet: Pasticier/ Page e kenaqshme

Paga: 700 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE |

Pa pages per aplikantet/punetirana.com/whatsapp: 0696630282/[email protected]/na ndiqni ne rrjetet tona sociale instagram facebook tiktok pune tirana

Botuar më 06/06/2023
700 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE

KUZHINIER PER SUSHI Punë Tirana Kerkohet Kuzhinier

Paga: 800 Euro / ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE |

Pa pages per aplikantet/punetirana.com/whatsapp: 0696630282/[email protected]/na ndiqni ne rrjetet tona sociale instagram facebook tiktok pune tirana

Botuar më 06/06/2023
800 Euro / ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE
)