Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

STAF "PASTICERI REKA", kerkon per pikat e saj: * Pastiçier/e. * Nd/Pastiçier. * Sanitare. * Shitese.

Paga: PAGA TE LARTA |

Kriteret: * Te jene te komunikueshem, korrekte dhe te shkathet ne pune. * Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 01/10/2023
PAGA TE LARTA

KAMARIER/E OFERTA PUNE - BAR MALBOR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, me pervoje pune, Adresa: Tek ish Fusha e Aviacionit

Botuar më 01/10/2023
e kenaqshme

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Njoftime pune - Golosa Pizzeria Ristorante Kërkon të punësojë

Paga: 300 lek ora plus tarifa sherbimit per cdo porosi |

Motorrist per shperndarje per ushqim dilivery Te interesuarit te paraqiten prane picerise jo sms, Adresa: Rr. “Barrikadave”, brenda kompleksit Galeria, ish kinema 17 Nentori

Botuar më 01/10/2023
300 lek ora plus tarifa sherbimit per cdo porosi

SANITARE Njoftime pune - Furre Buke Pasticeri Bar Kafe Boka Kërkon të punësojë: Sanitare

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune., Adresa: Laprak te kupola

Botuar më 01/10/2023
e kenaqshme

BANAKIER/E Njoftime pune - HOTEL VICTORIA OFRON VENDE PUNE PER:

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

Te interesuarit te jene serioze, korrekte dhe me eksperience pune. Ofrojme kushte pune te standarteve Europiane. Dergoni CV ne: [email protected] ose kontaktoni ne: 042361591, Adresa: Rr. "Dibres", perballe Spitalit Nene Tereza.

Botuar më 01/10/2023
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

KAMARIER/E Njoftime pune - HOTEL VICTORIA OFRON VENDE PUNE PER:

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

Te interesuarit te jene serioze, korrekte dhe me eksperience pune. Ofrojme kushte pune te standarteve Europiane. Dergoni CV ne: [email protected] ose kontaktoni ne: 042361591, Adresa: Rr. "Dibres", perballe Spitalit Nene Tereza.

Botuar më 01/10/2023
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

KASIER/E RRJETI I SUPERMARKETEVE SPAR ALBANIA

Paga: LEKE |

Adresa: Vollga , Tregu Industrial , Stadiumi, Durrës

Botuar më 01/10/2023
LEKE

SHITESE BANAKU RRJETI I SUPERMARKETEVE SPAR ALBANIA

Paga: LEKE |

Adresa: Condor Center, Tiranë

Botuar më 01/10/2023
LEKE

KASAP NJOFTIME PUNE - Kompania Bio Alb Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Në repartin e produkteve të mishit. Të kenë aftësi të mira në komunikim dhe për të punuar në grup• eksperienc në profile të ngjashme, dërgoni cv tuaj në emailin e mëposhtëm ose të dorëzohet në një prej pikave tona., te interesuarit te kontaktojne ne nr:, Tiranë

Botuar më 01/10/2023
e kenaqshme
)