Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNETOR PASTRIMI PUNË Tirana Punetirana.com

Paga: 500 Euro |

Kerkohet:?? punojese shtepie?? page e kenaqshme?? me/ pa eksperience?? 1 dite ne jave pushimkontakto si më poshtë:?? 0696630282?? [email protected]

Botuar më 07/06/2023
500 Euro

PUNETOR PASTRIMI PUNË Tirana Punetirana.com

Paga: 500 Euro |

Kerkohet:punojese shtepie page e kenaqshme me/ pa eksperience 1 dite ne jave pushimkontakto si më poshtë: 0696630282 [email protected]

Botuar më 07/06/2023
500 Euro

MJEK/E STOMATOLOGE PUNË Tirana Kërkon të punësojë

Paga: 1000 Euro |

Vende vakante për kategorinë mjekesiblloklaborant dentar paga 800-1000 euro me eksperienc 1 dite ne jave pushimkontakto si më poshtë:0696630282 punetirana@, Tiranë

Botuar më 07/06/2023
1000 Euro

STAF RESTORANTI Punetirana.com Kërkon të punësojë

Paga: 1500 Euro |

Kerkohet:guzhinjer,picajol,kamarier,page e kenaqshme,me eksperienc,vendodhja sarandkontakto si më poshtë:[email protected], Sarandë

Botuar më 07/06/2023
1500 Euro

SHOFER Njoftime pune - LAVANDERI TAPETESH Kërkon të punësojë

Paga: 50.000 leke + siguracion + bakshishe |

Per transport tapetesh. Preferohen me eksperience pune. Mosha deri 40 vjeç, Adresa: Paskuqan

Botuar më 07/06/2023
50.000 leke + siguracion + bakshishe

NDIHMES KUZHINIER/E Njoftime pune - RESTORANT PA PIRUNJ Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa shume te kenaqshme + siguracion |

Me ose pa eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Prane Stadiumi Dinamo

Botuar më 07/06/2023
Pagesa shume te kenaqshme + siguracion

PJATALARESE Njoftime pune - RESTORANT PA PIRUNJ Kërkon të punësojë

Paga: Ofrojme pagesa shume te kenaqshme + siguracion |

Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Prane Stadiumi Dinamo

Botuar më 07/06/2023
Ofrojme pagesa shume te kenaqshme + siguracion

PICIER NJOFTIME PUNE - KARAFILI RESORT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kerkohet korrektesi dhe marrdhenie korrekte me pjestaret e tjere te stafit dhe klientet., kushtet e punes dhe pagesa jane te kenaqshme. ambienti i punes eshte familjar dhe klientela gjithashtu., Adresa: ne plazhin e Zvernecit ne qytetin e Vlores, Vlorë

Botuar më 07/06/2023
e kenaqshme

BANAKIER/E Njoftime pune - SPAGHETTI WESTERN Kërkon të punësojë

Paga: shume shume e kenaqeshme |

Me eksperience pune ,, kushtet e punes shume te kenaqshme , nje dite ne jave pushim, Tiranë

Botuar më 07/06/2023
shume shume e kenaqeshme

NDIHMES KAMARIER Noftime pune - RESTORANT "TAKE" NE BORSH Kërkon të punësojë

Paga: PAGESA TA LARTA |

Ofrohet Ushqimi dhe fjetja e siguruar. Kushte shume te mira pune, Adresa: Borsh.

Botuar më 07/06/2023
PAGESA TA LARTA
)