Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PJATALARESE Njoftime pune - Bati Restorant 2 (tek Ministria e Jashtme) Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa e kenaqshme |

Puna 8 ore ne dite. 1 dite ne jave pushim. Ofrohet transport i siguruar per kthimin ne shtepi, Adresa: Prane Ministrise se Jashtme. Kontaktoni ne: whap ne:

Botuar më 26/03/2023
Pagesa e kenaqshme

KUZHINIER Njoftime pune - Bati Restorant 2 (tek Ministria e Jashtme) Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa e kenaqshme |

Puna 8 ore ne dite. 1 dite ne jave pushim. Ofrohet transport i siguruar per kthimin ne shtepi, Adresa: Prane Ministrise se Jashtme. Kontaktoni ne: whap ne:

Botuar më 26/03/2023
Pagesa e kenaqshme

STAF HIMARE/POTAM: Cibo Mare E Terra Restaurant & Aljur Hotel kerkon per Sezonin Veror: *Kamarier Restoranti. *Ndihmës Banakier. *Ndihmës Kuzhinier/e. *Sallatier/e. *Sanitare Hoteli!

Paga: Pagesa te kenaqshme |

Ofrojmë: •Siguracionet. •Ushqimin. •Akomodimi. •Higjenën. •Kushte shumë të mira pune, Adresa: Rruga Potamit, Himarë. Për më shumë informacione kontaktoni në:

Botuar më 26/03/2023
Pagesa te kenaqshme

PJATALARESE NJOFTIME PUNE - PESHKU I ARTE Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa 40.000 leke |

* Puna me turne me marreveshje. * Orari punes 09:30 - 18:00 dhe 13.30 - 22:00. * Kushte te mira pune, Adresa: Perballe shkolles se Baletit, mbrapa kryqezimit te rruges Elbasanit (rruga Tregut Elektrik).

Botuar më 26/03/2023
Pagesa 40.000 leke

STAF Njoftime pune - Ulliri Green Coast Palase kerkon: - Zgarist. - Kuzhinier Krudo. - Ndihmes Picier. - Picier. - Sanitare Kuzhine

Paga: Ofrohen paga shume te mira dhe kushte shume te kenaqshme |

Eksperienca perben prioritet. Ushqim dhe akomodim i perfshire, Adresa: Green Coast, Palase

Botuar më 26/03/2023
Ofrohen paga shume te mira dhe kushte shume te kenaqshme

PJATALARESE Njoftime pune - BAR RESTORANT "TRISS" Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

* Te interesuarit te jene me eksperience pune. * Kompania jone ofron kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Brryli, ish Rozafa

Botuar më 26/03/2023
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

KAMARIER Njoftime pune - BAR RESTORANT "TRISS" Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

* Te interesuarit te jene me eksperience pune. * Kompania jone ofron kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Brryli, ish Rozafa

Botuar më 26/03/2023
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

KUZHINIER Njoftime pune - Bar Restorant Self Service

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Ofrojme kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Elbasanit", prane fakultetit te Gjuheve te Huaja

Botuar më 26/03/2023
Ofrohet page e kenaqshme

KUZHINIER Vende pune - BAR RESTORANT SEGAFREDO PEDONALE

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rruga Murat Toptani, prane Gjergji Center, Tiranë

Botuar më 26/03/2023
e kenaqshme
)