Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

STAF Njoftime pune - R.S. Genti ne Dhermi, kerkon: *Picier. *Ndihmes Picier. *Kamarier/e. *Sanitare!

Paga: Ofrohen paga shume te mira + sigurime! |

** Pagesa per Picierin eshte ne baze te picave qe ben ne dite. - Kriter per Kamarierin: * Te dije nje gjuhe te huaj, preferohet Anglisht. * Te interesuarit te jene korrekte ne pune. Ushqim I siguruar. * Akomodimi i siguruar dhe ofrohet ne kushte shume te mira

Botuar më 15/03/2023
Ofrohen paga shume te mira + sigurime!

KAMARIER Njoftime pune - RESTORANT ROZAFA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi”, tek 9 kateshet

Botuar më 15/03/2023
e kenaqshme

PJATALARESE Njoftime pune - RESTORANT ROZAFA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi”, tek 9 kateshet

Botuar më 15/03/2023
e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER Njoftime pune - RESTORANT ROZAFA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi”, tek 9 kateshet

Botuar më 15/03/2023
e kenaqshme

SISTEMUES/E MARKETI - CONAD - PRONATYRA TREG

Paga: E negociueshme - Kontratë pune në përputhje me Kodin e Punës |

Të zotërojë aftësi shumë të mira komunikimi - Të jetë i gatshëm të punojë me turne - Të jetë korrekt, i ndershëm dhe i besueshëm, i prezanton produktin e duhur klientëve dhe ofron sugjerime sipas kërkesave të tyre - pajis me etika çmimi,evindetimin e skadencave të produkteve duke ushtruar një kontroll të vazhdueshëm të tyre - vendos produktet në rafte në mënyrën e duhur - mirëmban ambjentin e punës, Adresa: Rruga e Barrikadave, Ish Kinema 17 Nëntori, Tiranë

Botuar më 15/03/2023
E negociueshme - Kontratë pune në përputhje me Kodin e Punës

MAGAZINIERE NJOFTIME PUNE - KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

E shtune dhe e diele pushim. Prefehet te kete njohuri kompjuterike, mosha 45 - 55 vjec, kushte te mira pune, 1 muaj pushim ne vit, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit dhe cv te dergohen ne adresen e mail-it, Tiranë

Botuar më 15/03/2023
shume e mire

NDIHMES PASTICIERE - FURRE BUKE PASTICERI Kërkon të punësojë

Paga: Shume e Kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Tek Mine Peza, Tiranë

Botuar më 15/03/2023
Shume e Kenaqshme

PUNONJES Kerkohen persona per pune ne furre buke

Paga: Paga e diskutueshme |

Ndihmese per buket ose per te bere byrek. Puna ofrohet me orar te plote(8 ore)., Adresa: Kamez, Tiranë

Botuar më 15/03/2023
Paga e diskutueshme

SANITARE Njoftime pune - Hotel Vila "Tafaj" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme, kushte teper komode, siguri ne pune! |

Hoteli. Kriteret: Mosha deri ne 60 vjeç. Te jete korrekte ne pune, Adresa: Ne qender te Tiranes

Botuar më 15/03/2023
Ofrohet pagese e kenaqshme, kushte teper komode, siguri ne pune!

KUZHINIERE Njoftime pune - Restorant Kastrati Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete eksperience pune ne kuzhine Tradicionale. E Diela pushim, Adresa: Rr. “Urani Pano”, mbrapa 15 kateshit

Botuar më 15/03/2023
e kenaqshme
)