Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PJATALARESE Njoftime pune - RESTORANT ROZAFA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi”, tek 9 kateshet

Botuar më 26/03/2023
e kenaqshme

KASIERE Njoftime pune - RESTORANT ROZAFA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi”, tek 9 kateshet

Botuar më 26/03/2023
e kenaqshme

SANITARE Njoftime pune - BAR RESTORANT "TRISS" Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

* Te interesuarit te jene me eksperience pune. * Kompania jone ofron kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Brryli, ish Rozafa

Botuar më 26/03/2023
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

NDIHMES KUZHINIER Njoftime pune - Bar Restorant Self Service

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Ofrojme kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Elbasanit", prane fakultetit te Gjuheve te Huaja

Botuar më 26/03/2023
Ofrohet page e kenaqshme

FURRTAR / FURRXHI Njoftime pune - Bar Restorant Self Service

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Ofrojme kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Elbasanit", prane fakultetit te Gjuheve te Huaja

Botuar më 26/03/2023
Ofrohet page e kenaqshme

PJATALARESE NJOFTIME PUNE - RESTORANT PAGUS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me dhe pa eksperience pune, kushte te mira pune, Adresa: Bllok, rr "Perlat Rexhepi", Tiranë

Botuar më 26/03/2023
e kenaqshme

FURRTAR / FURRXHI Njoftime pune - Bar Restorant Self Service

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Ofrojme kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Elbasanit", prane fakultetit te Gjuheve te Huaja

Botuar më 26/03/2023
Ofrohet page e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER Njoftime pune - Bar Restorant Self Service

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Ofrojme kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Elbasanit", prane fakultetit te Gjuheve te Huaja

Botuar më 26/03/2023
Ofrohet page e kenaqshme

KUZHINIER Njoftime pune - Bar Restorant Self Service

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Ofrojme kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Elbasanit", prane fakultetit te Gjuheve te Huaja

Botuar më 26/03/2023
Ofrohet page e kenaqshme

STAF HAPET NE GOLEM, Shkembi Kavajes: HOTEL RESTAURANT "FISH TIME 2" zgjeron Staf: *Hostes. *Recepsionist/e. *Kuzhinier/e. *Picier. *Kamarier/e. *Banakier/e. *Sanitare. *Pjatalarese. Kërkon të punësojë

Paga: OFROJME PAGA TE LARTA + SIGURIME |

Preferohen me banim prane zones. Te interesuarit te kene eksperience pune dhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Golem, tek Shkembi Kavajes, pedonale.

Botuar më 26/03/2023
OFROJME PAGA TE LARTA + SIGURIME
)