Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kompleksi Lura II Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Paga dhe kushte pune te kenaqshme. Transport I siguruar., Adresa: Gjiri Lalzit

Botuar më 10/11/2018

BAR RESTORANT SELITA Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Adresa: Qesarak, prane Kinostudios

Botuar më 06/11/2018

BAR RESTORANT SELITA Kërkon të punësojë Lavazhier

Me eksperience pune, Adresa: Qesarak, prane Kinostudios

Botuar më 06/11/2018