Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER/E ENOTEKA "JOHAN", Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 26/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

PASTICIER/E ENOTEKA "JOHAN" Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 26/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

SHEF SALLE ENOTEKA "JOHAN", Kerkon: * Shef/e Salle. Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 26/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

EKONOMISTE Njoftime pune - ENOTEKA "JOHAN" Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 26/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

KAMARIER/E Njoftime pune - BAR "FIRST" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Blv. "Gjergj Fishta", rr. "Nikolla Jorga", prane ish Ekspozites

Botuar më 26/03/2023
Ofrohet pagese shume e mire

PJATALARESE NJOFTIME PUNE - RESTORANT "SHTEPIA JONE" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga shume te mira + sigurime |

Kushte te mira pune, Adresa: Bulevardi "Gjergj Fishta", perballe Trendafilit te Bardhe.

Botuar më 26/03/2023
Ofrohen paga shume te mira + sigurime
Botuar më 26/03/2023
Ofrohen paga dhe kushte shume te kenaqshme

KAMARIER Njoftime pune - RESTORANT ROZAFA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi”, tek 9 kateshet

Botuar më 26/03/2023
e kenaqshme

SANITARE Njoftime pune - Ulliri Teg Kërkon të punësojë

Paga: Page dhe kushte shume te mira pune |

Te interesuarat te jene korrekte ne pune, Adresa: Qendra Tregetare TEG

Botuar më 26/03/2023
Page dhe kushte shume te mira pune

STAF Njoftime pune - Ulliri Green Coast Palase kerkon: - Kamarier Restoranti. - Ndihmes Kamarier Restoranti. - Barist. - Banakier. - Ndihmes Banakier. - Sanitare Salle

Paga: Ofrohen paga shume te mira dhe kushte shume te kenaqshme |

Eksperienca perben prioritet. Ushqim dhe akomodim i perfshire, Adresa: Green Coast, Palase

Botuar më 26/03/2023
Ofrohen paga shume te mira dhe kushte shume te kenaqshme
)