Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KASIER/E - CONAD - PRONATYRA TREG

Paga: E negociueshme - Kontratë pune në përputhje me Kodin e Punës |

Të zotërojë aftësi shumë të mira komunikimi - Të jetë i gatshëm të punojë me turne - Të jetë korrekt, i ndershëm dhe i besueshëm, mirëpret dhe komunikon me klientët me etikë të lartë profesionale-kryen proçesin e shitjes së produkteve në përputhje me procedurën dhe standardet e kompanisë -kujdeset për gjendjen e cash-it në kasë, Adresa: Rruga e Barrikadave, Ish Kinema 17 Nëntori, Tiranë

Botuar më 29/01/2023
E negociueshme - Kontratë pune në përputhje me Kodin e Punës

STAF Njoftime pune - FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” kerkon: *SHITESE. *BANAKIERE. *SANITARE

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

Me eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 29/01/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA

BANAKIER/E Njoftime per pune - LOUNGE BAR VILA SHARD Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Nje dite pushime ne jave, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr. Reshit Collaku, perballe Albtelecom ne Myslym shyri, Tiranë

Botuar më 29/01/2023
e kenaqshme

KAMARIER/E Njoftime per pune - LOUNGE BAR VILA SHARD Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Nje dite pushime ne jave, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr. Reshit Collaku, perballe Albtelecom ne Myslym shyri, Tiranë

Botuar më 29/01/2023
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH NE TERREN Njoftime pune - MOKADOR Kafe Kërkon të punësojë

Paga: Ofohet pagese e kenaqshme |

Te kete arsimin e larte mundesisht ne fushen e Menaxhimit dhe Marketingut. Te kete eksperience te meparshme pune. Te jete i komunikueshem dhe i afte ne shitjen e produkteve. Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e email: [email protected]

Botuar më 29/01/2023
Ofohet pagese e kenaqshme

STAF Njoftime pune - HOTEL VICTORIA OFRON VENDE PUNE PER: *BANAKIERE. *SANITARE. *PUNONJESE KUZHINE

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

Me eksperience pune. Kushte pune te standarteve Europiane. Dergoni CV ne: [email protected], Adresa: Rr. "Dibres", perballe Spitalit Nene Tereza.

Botuar më 29/01/2023
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

BANAKIERE Njoftime pune - BAR KAFE KREPERI "MARCO POLO", ne qender te Tiranes Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Galeria, ish kinema "17 Nentori"

Botuar më 29/01/2023
Ofrohet pagese e kenaqshme

KREPIERE Njoftime pune - BAR KAFE KREPERI "MARCO POLO", ne qender te Tiranes Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Galeria, ish kinema "17 Nentori"

Botuar më 29/01/2023
Ofrohet pagese e kenaqshme

FURNITOR Njoftime pune - MOKADOR Kafe kerkon: Shperndares Furnitor

Paga: Ofohet pagese e kenaqshme |

Te kene eksperience te meparshme pune. Te jete njohes i Ekspresit dhe Mullirit te kafes. Kushte shume te mira pune, Adresa: Te interesuarit te kontaktojne ne

Botuar më 29/01/2023
Ofohet pagese e kenaqshme
Botuar më 29/01/2023
e kenaqshme
)