Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FURRE BUKE-PASTICERI "MARIO" Kërkon të punësojë Furrtar / furrxhi

Kontaktoni vetem ne whap ne: 0673098827 ose ne, Adresa: Adresa: Zona e Freskut

Botuar më 12/08/2019

Bar Kafe & Finger Food Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Paga duke filluar nga 60.000 leke dhe kushte pune shume te kenaqshme+kontrate., Adresa: Prane Zogut Zi, perballe Hotel Doro, rr. “Naim Frasheri”

Botuar më 12/08/2019

Bar Kafe & Finger Food Kërkon të punësojë Kamarier

Paga e kenaqshme, Adresa: Prane Zogut Zi, perballe Hotel Doro, rr. “Naim Frasheri”

Botuar më 12/08/2019

Kompania Hari Lena Shpk Kërkon të punësojë Agjent/e shitjesh

Per marrje porosish per Tiranen dhe rrethet ne zonat e plazhit si Durres, Vlore, Himare, Sarande, Shengjin, Tale etj. Kandidatet te kene eksperience ne fushen e distribucionit dhe ne industrine ushqimore, te njohin subjektet ne Tirane dhe zonat perreth. Te zoterojne patente te klasit B, klasi C perben avantazh. Paga baze e kenaqshme + bonuse.Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Tiranë

Botuar më 12/08/2019

ZGARA KORCA TEK JU Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience dhe pa eksperience. Paga 30000 leke ne muaj, sigurohet ushqimi dhe transporti. Puna me turne. Mosha nga 20 -45, Adresa: Pazari Ri, Sheshi Avni Rustemi

Botuar më 12/08/2019

Kompania e njohur Amerikane, BURGER KING® e pranishme në rreth 100 shtete të botës Kërkon të punësojë STAF RESTORANTI

Per Restorantet e saj edhe ne Shqiperi.Punonjësit do të kenë prioritet mikëpritjen e klientëve, marrjen e porosive si dhe përgatitjene ushqimit. Të asistojnë në operacionet e përditshme të Restorantit dhe të sigurojnë pastërtinë epërgjithshme të tij. Kërkesat: • Të jeni të orientuar në shërbimin ndaj klientit;• Të jeni të motivuar të punoni ne grup;• Të jeni të gatshëm të punoni me orar fleksibël;Eksperience në këtë lloj industrie është e preferueshme. Ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, pagesë konkuruese, 2 ditë pushim në javedhe mundësi zhvillimi në karrierë.Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-në në adresën emailit: Vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Botuar më 07/06/2019

Restorant Berlin Kërkon të punësojë Ndihmes kamarier

Mosha 18-25 vjec, Adresa: Rr. Pjeter Bogdani, ne Bllok

Botuar më 13/11/2018

Kompleksi Lura II Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Paga dhe kushte pune te kenaqshme. Transport I siguruar., Adresa: Gjiri Lalzit

Botuar më 10/11/2018

Kompleksi Lura II Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Paga dhe kushte pune te kenaqshme. Transport I siguruar., Adresa: Gjiri Lalzit

Botuar më 10/11/2018

BAR RESTORANT SELITA Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Adresa: Qesarak, prane Kinostudios

Botuar më 06/11/2018