Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FURRE BUKE PASTIÇERI "ALNA" Kërkon të punësojë Furrtar / furrxhi

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Stacioni fundit i Kinostudios.

Botuar më 14/05/2019

FURRE BUKE PASTIÇERI "ALNA" Kërkon të punësojë Ndihmes furrxhi

Paga e kenaqshme, Adresa: Stacioni fundit i Kinostudios.

Botuar më 14/05/2019

Happy Crepes & Pizza Kërkon të punësojë Picier

Me eksperience pune dhe NDIHMES PICIER/E, Adresa: tek Shallvaret

Botuar më 14/05/2019

Furre Buke Pasticeri Sulltan Bakllava Kërkon të punësojë Shitese

Per furre buke, Tiranë, Adresa: Rr. Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini

Botuar më 14/05/2019

Bar Restaurant & Pizza La Voglia Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Te dije italiasht dhe anglisht, Adresa: Tek Shallvaret, perballe Taiwan

Botuar më 14/05/2019

Bar Restaurant & Pizza La Voglia Kërkon të punësojë Picier

Me eksperience pune, Adresa: Tek Shallvaret, perballe Taiwan

Botuar më 14/05/2019

KERKOHET Punonjese

Per nje dyqan lengjesh te fresketa. Te jete e paraqitshme. Mosha 20-35 vjec, Tiranë, Adresa: Rr. Perlat Rexhepi, fakulteti juridik

Botuar më 14/05/2019

Dyqani "Be Natyral Organik" Kërkon të punësojë Shitese

Per afat te gjate. Paga 30.000 leke+siguracione. Per 2 muajt e pare orari i punes 12 ore, 09.00-21.00. Preferohen me shkollle te mesme, te kene njohuri te gjuhes angleze, Adresa: Rr. Vaso Pasha, Bllok

Botuar më 14/05/2019

Restorant The Fish Kërkon të punësojë Kamarier

Restoranti, te kete eksperience pune, Tiranë, Adresa: rruga e Kosovareve tek liqeni

Botuar më 14/05/2019

Lavazza Bar Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Adresa: Rruga e Kavajes qendra Condor kati II

Botuar më 14/05/2019