Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Pizza Andi (Hallall) Kërkon të punësojë Motorrist

Te jete i pajisur me leje drejtimi (patente), oraret me dy turne nga ora 10.00 - 16.30 dhe nga ora 16.30-23.00, Tiranë, Adresa: Rr."Petro Korcari",mbrapa KESH

Botuar më 03/12/2018

NOA BAR Kërkon të punësojë Sanitare

Me eksperience pune, paga e kenaqshme + sigurime, Adresa: Rr. Xhanfize keko, afer Tv Klan

Botuar më 03/12/2018

Bar Only Kërkon të punësojë Pastruese

Me eksperience pune, Adresa: Perballe Ambulances nr.10, tek Oxhaku, rr. "Belul Hatibi"

Botuar më 03/12/2018

Bar Only Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune, Adresa: Perballe Ambulances nr.10, tek Oxhaku, rr. "Belul Hatibi"

Botuar më 03/12/2018

Bar Only Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune, Adresa: Perballe Ambulances nr.10, tek Oxhaku, rr. "Belul Hatibi"

Botuar më 03/12/2018

Big Market Ofron Vende Pune Vakante si Sanitare

Te interesuarat te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Tiranë, Adresa: City Park

Botuar më 03/12/2018

Big Market Ofron Vende Pune Vakante si Sistemuese

Salle. Te interesuarat te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Tiranë, Adresa: City Park

Botuar më 03/12/2018

Big Market Ofron Vende Pune Vakante si Magazinier

Te interesuarat te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Tiranë, Adresa: City Park

Botuar më 03/12/2018

Big Market Ofron vende vakante pune si: Kasiere

Te interesuarat te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Tiranë, Adresa: City Park

Botuar më 03/12/2018