Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

STAF "PASTICERI REKA", kerkon per pikat e saj: * Pastiçier. * Nd/Pastiçier. * Sanitare. * Shitese. * Kamariere. * Nd/Kamariere

Paga: PAGA TE LARTA |

Kriteret: * Te jene te komunikueshem, korrekte dhe te shkathet ne pune. * Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 30/05/2023
PAGA TE LARTA

PUNETOR/E NJOFTIME PUNE - Punishte Akullore ne DURRES Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Per pune te ndryshme ne Punishte Akullore, Adresa: Durres. lagja nr 3., Durrës

Botuar më 29/05/2023
Ofrohet pagese e kenaqshme

STAF Njoftime pune - FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” kerkon: *Shitese me eksperience pune. *SANITARE, turni II. *KAMARIERE. *FURRXHI. * NDIHMES FURRXHI.

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

Me eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 29/05/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA
Botuar më 29/05/2023
Ofrohen paga shume te mira

NDIHMESE Njoftime pune - Pastiçeri, kerkon: Ndihmese ne Kuzhine

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme + siguracion |

* Mosha 40 - 55 vjeç, Adresa: Stadiumi Air Albania, prane Ambasador 2. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 26/05/2023
Ofrohet pagese e kenaqshme + siguracion

SHOFER NJOFTIME PUNE - "AKULLORE PASTIÇERI" NE DURRES Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Te jete korrekt ne pune. Te interesuarit te jene me banim ne Durres, Adresa: Mbrapa Drejtorise se Tatimeve, Durres., Durrës

Botuar më 25/05/2023
Ofrohet pagese e kenaqshme

SPECIALISTE BYREKU KERKOJME TE PUNESOJME

Paga: paga e kenaqshme , |

Me eksperience pune , kushtet e punes te kenaqshme, Adresa: tek ish stacioni fundit I tiranes se re, Tiranë

Botuar më 25/05/2023
paga e kenaqshme ,

SHITESE Njoftime pune - ROEL Gelateria Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

1 dite ne dy jave pushim., Adresa: Rr. "Durresit", ne Qender te Tiranes, afer Kafe Flores

Botuar më 24/05/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

NDIHMES FURRXHI Njoftime pune - FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

Me eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 23/05/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA

FURRTAR / FURRXHI Njoftime pune - FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

Me eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 23/05/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA
)