Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FURRE BUKE PASTICERI Kërkon të punësojë Shitese

Paga: e kenaqshme dhe siguracione |

Preferohet me eksperience pune. Kushte te mira pune, Adresa: Rruga Mine Peza, afer Prokurorise se Tiranes

Botuar më 23/05/2018
e kenaqshme dhe siguracione

ZGARA SUPREME Kërkon të punësojë Pjatalarese

Puna me turne, paga 28.000 leke+ siguracione+ pushim. Transport i siguruar, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, tek ish parku i autobuzave

Botuar më 23/05/2018

ZGARA SUPREME Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, paga 23.000leke+ sigurime + pushim, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, tek ish parku i autobuzave

Botuar më 23/05/2018

ZGARA SUPREME Kërkon të punësojë Zgarist

Puna me turne me eksperience pune paga 43.000leke, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, tek ish parku i autobuzave

Botuar më 23/05/2018

Bar Vjosa Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune. Mosha deri 50 vjeç. Te interesuarat te paraqiten ne adresen:, Adresa: Bar "Vjosa" ne qender te Tiranes, ne krah te pallatit te Kultures, perballe hotel Tirana (15 kateshi), ish Vjosa

Botuar më 23/05/2018

BAR PICERI "ITALIA" Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: kthesa e Kamzes, Pallati i verdhe

Botuar më 23/05/2018

BAR PICERI "ITALIA" Kërkon të punësojë Banakier

Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Adresa: kthesa e Kamzes, pallati i verdhe

Botuar më 23/05/2018

BAR PICERI "ITALIA" Kërkon të punësojë Picier

Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Adresa: kthesa e Kamzes, pallati i verdhe

Botuar më 23/05/2018

Bar Class Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune. Kushte te mira pune, Adresa: Tek 9 katshet

Botuar më 23/05/2018

Bar Marko Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Prane Shkolles Vasil Shanto

Botuar më 23/05/2018