Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AGJENT/E TURISTIK - TREND TRAVEL Kerkon te punesoje Asistent/e Turizmi

Paga: Page Baze + Perqindje (%) |

Leje drejtimi: kategoria b, Gjuhet e huaja: anglisht, Kriter i domosdoshem gjuha Angleze, Preferohet me patente te klasit B, preferohet me eksperience pune, te kontaktoje me hotelet per rezervimin e paketave te klienteve, te organizoje paketa dhe guida turstike, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e meposhtem, Tiranë

Botuar më 22/05/2023
Page Baze + Perqindje (%)
)