Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Glow Bar Kërkon të punësojë Kamarier

Paga dhe kushte shume te mira pune, Adresa: 21 Dhjetori

Botuar më 17/08/2019

Glow Bar Kërkon të punësojë Sanitare

Paga dhe kushte shume te mira pune, Adresa: 21 Dhjetori

Botuar më 17/08/2019

Bar Kafe il Giardino Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga e kenaqshme, kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Rr. Bilal Sina, tek kopshti Zoologjik

Botuar më 17/08/2019

Bar Kafe il Giardino Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga e kenaqshme, kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Rr. Bilal Sina, tek kopshti Zoologjik

Botuar më 17/08/2019

Grandma's Kitchen Kërkon të punësojë Kuzhiniere

Me eksperience ne gatimet tradicionale shqiptare, Adresa: Don Bosko, Vizxion Plus

Botuar më 16/08/2019

Oro Lounge Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rr. Irfan Tomini, prane pallatit me shigjeta

Botuar më 16/08/2019

Oro Lounge Kërkon të punësojë Banakier

Me eksperience pune, page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rr. Irfan Tomini, prane pallatit me shigjeta

Botuar më 16/08/2019

Sky Bar Kërkon të punësojë Banakiere

Femer. Mosha 25-40 vjec. Turni I, paga 25000lek+siguracione, Tiranë, Adresa: prane pasticeri Nela rruga Margarita Tutulani

Botuar më 16/08/2019

Finix Club Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

Pagat 50000-100000. Akomodim I siguruar, Adresa: Sarande

Botuar më 16/08/2019

Finix Club Kërkon të punësojë Mikpritese

/Hostess. Pagat 50000-100000. Akomodim I siguruar, Adresa: Sarande

Botuar më 16/08/2019