Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FOLK CLUB Kërkon të punësojë Mikpritese

(Hostes) Me ose pa eksperience pune. Mosha 18-30 vjec. Paga 60.000 Leke+ siguracione. Transport i siguruar. Orari punes 22.00-04.00. Personave pa eksperience pune iu bejne kurse falas per valltare dhe kengetare, Adresa: Unaza e Re, Rruga Teodor Keko 100 m poshte Astirit

Botuar më 18/02/2019

BAR-KAFE Kërkon të punësojë Kamariere

(FEMER), Mosha: 25-35 vjeç, Puna me 2 turne, Tiranë, Adresa: Blloku "Gintash", Laprake

Botuar më 18/02/2019

BAR-KAFE Kërkon të punësojë Kamariere

Me ose pa eksperience pune, paga 20.000leke+siguracione. Mosha 18-30vjec, Tiranë, Adresa: rruga e Kavajes perballe me rrugen e ambasadave ose perballe me Vodafonin

Botuar më 18/02/2019

Artisti Lounge DON BOSKO Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Te jene te afte te perballojne flukset. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Tiranë, Adresa: Rruga Don Bosko

Botuar më 18/02/2019

Artisti Lounge DON BOSKO Kërkon të punësojë Ndihmes banakier

Me eksperience pune. Te jene te afte te perballojne flukset. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Tiranë, Adresa: Rruga Don Bosko

Botuar më 18/02/2019

FURRE BUKE PASTICERI Kërkon të punësojë Shitese

Me ose pa eksperience pune, page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Tek Liqeni

Botuar më 18/02/2019

BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë Banakiere

Femer! Puna me dy turne, turni i pare 7.00-15.00, turni i dyte 15.00-23.00. Paga 35.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore. Preferohen mosha 22-35 vjece, me eksperience pune ne banak. Te jene te komunikueshme pasi perfshihet edhe pjesa e sherbimit ndaj klientit., Adresa: Rruga Ibrahim Rugova, Prapa Presidences

Botuar më 17/02/2019