Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER/E XHEISI BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna vetem mbasdite, Adresa: Rruga Bill Klinton, Kodra e Diellit

Botuar më 07/10/2019
e kenaqshme

PJATALARESE BAR KAFE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne nr e kontaktit, Tiranë

Botuar më 07/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E Garden bar Kërkon të punësojë

Paga: Paga mbi nivelin e tregut+sigurime |

Me eksperience pune, ambjent komod dhe familjare, Adresa: Blv Bajram Curri, Prane Diplomat 2 ose ish stacioni i fundit i Tiranes se re

Botuar më 07/10/2019
Paga mbi nivelin e tregut+sigurime

SHPERNDARES PICASH Neri Caffee Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me motorrin e picerise. Paga dhe kushte pune te mira, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 07/10/2019
e kenaqshme

PICIER Neri Caffee Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 07/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER Bar Tiss Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Tek Xhamlliku

Botuar më 07/10/2019
e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER Restorant italian Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, te interesuarit luten te kontaktojne ne:, Adresa: Don Bosko

Botuar më 07/10/2019
e kenaqshme
)