Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PJATALARESE Njoftime pune - Hotel Restorant "LONDON" Kerkon te punesoje: Pjatalarese Restoranti

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Kushte te mira pune. Nje dite pushimi ne jave, Adresa: Blv. "Zog I", tek Hotel London., Tiranë

Botuar më 08/02/2023
Ofrohet pagese shume e mire

PASTRUESE Njoftime pune - Hotel Restorant "LONDON" Kerkon te punesoje: Pastruese lokali

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Kushte te mira pune. Nje dite pushimi ne jave, Adresa: Blv. "Zog I", tek Hotel London., Tiranë

Botuar më 08/02/2023
Ofrohet pagese shume e mire

PASTRUESE Njoftime pune - Hotel Restorant "LONDON" Kerkon te punesoje: Pastruese hoteli

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Kushte te mira pune. Nje dite pushimi ne jave, Adresa: Blv. "Zog I", tek Hotel London., Tiranë

Botuar më 08/02/2023
Ofrohet pagese shume e mire

KAMARIERE Njoftime pune - Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Puna 8 ore ne dite., 20-35 vjeç, Adresa: Fakulteti i Shkencave te Natyres, Bulevardi Zogu I

Botuar më 08/02/2023
e kenaqshme

NDIHMES BANAKIER/E FitFood (ushqim i shendetshem) Kërkon të punësojë

Paga: • - 400 mije leke rroge baze |

FitFood (ushqim i shendetshem) kerkon te punesoje ndihmes banakier/e ose banakiere ushqimi me orar te plote dhe part time.-E diela pushim-Me eksperienca pune te meparshme ne (banakiere, fastfoof, piceri, restorante, kreperi etj.-Te kete njohuri mbi ushqimin-Te kete aftesi te mira komunikimi me klientet.- Bashkepunuese ne grup.-Mosha mbi 22 vjec. Ne ofrojme: -Kushte shume te mira pune- + Nje vakt ushqimi i perfshire- + Bonuse ditore- + Bonuse mujore- + siguracione, Adresa: -Adresa Sheshi Willson, Tiranë

Botuar më 08/02/2023
• - 400 mije leke rroge baze

SALLATIERE FitFood (ushqim i shendetshem) Kërkon të punësojë

Paga: • - 400 mije leke rroge baze |

FitFood (ushqim i shendetshem) kerkon te punesoje sallatiere me orar te plote dhe part time.-E diela pushim-Me eksperienca pune te meparshme ne (banakiere, fastfoof, piceri, restorante, kreperi etj.-Te kete njohuri mbi ushqimin-Te kete aftesi te mira komunikimi me klientet.- Bashkepunuese ne grup.-Mosha mbi 22 vjec. Ne ofrojme: -Kushte shume te mira pune- + Nje vakt ushqimi i perfshire- + Bonuse ditore- + Bonuse mujore- + siguracione, Adresa: -Adresa Sheshi Willson, Tiranë

Botuar më 08/02/2023
• - 400 mije leke rroge baze

KASIER/E FitFood Bar Kërkon të punësojë

Paga: • - 400 mije leke rroge baze |

FitFood Bar kerkon te punesoje kasier/e-Orari i punes: Full-time ose part-time.-E diela pushim-Te kete eksperienca te meparshme si: banakier/e, kamarier/e, shites/e etj.-Aftesi shume te mira komunikuese me klientet-Te bashkepunoje ne grup-Te kete njohuri te gjuhes angleze..-Mosha mbi 22 vjec . Ne ofrojme: -Kushte shume te mira pune- + Nje vakt ushqimi i perfshire- + Bonuse ditore- + Bonuse mujore- + siguracione, Adresa: -Adresa Sheshi Willson, Tiranë

Botuar më 08/02/2023
• - 400 mije leke rroge baze

KUZHINIERE Oferta pune - LaMeja Restorant Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per gatime tradicionale. Kushte shume te mira pune, Adresa: Don Bosko, Vizxion Plus

Botuar më 08/02/2023
e kenaqshme

PJATALARESE Oferta pune - LaMeja Restorant Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Don Bosko, Vizxion Plus

Botuar më 08/02/2023
e kenaqshme

PUNONJESE PASTRIMI Oferta pune - BAR KAFE PIADINERI KREPERI "SYRI I KALTËR" Kërkon të punësojë

Paga: 40.000 leke+sigurime shoqerore te paguara nga vet pronari |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", përballë rrugicës së Çamëve

Botuar më 07/02/2023
40.000 leke+sigurime shoqerore te paguara nga vet pronari
)