Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNONJESE Njoftime pune - Pastrim Kimik Kërkon të punësojë

Paga: * OFROHET PAGESE E KENAQSHME DHE KUSHTE TE MIRA PUNE |

* TE INTERESUARAT TE KENE EKSPERIENCE PUNE. * PUNA PART TIME OSE FULL TIME, Adresa: PRANE SHKOLLES SE BALETIT.

Botuar më 03/12/2023
* OFROHET PAGESE E KENAQSHME DHE KUSHTE TE MIRA PUNE

SANITARE Njoftime pune - Kompania Luxury Bedding Shpk Kërkon të punësojë

Paga: * * Ofrohet page 45.000 leke dhe kushte te mira pune! |

* Te interesuarat te jene korrekte ne pune! Transport i garantuar nga firma, Adresa: Autostrada Tirane Durres, perballe me Vodafonin

Botuar më 02/12/2023
* * Ofrohet page 45.000 leke dhe kushte te mira pune!

AGJENT SHITJESH NE TERREN Kerkoj pune - KERKOHEN AGJENT/E SHITJESH NE TERREN

Paga: Paga 60.000 leke + % Perqindje |

Te zoteroje patente. Makina mundesohet nga kompania, staf shume suportues, me ose pa eksperience pune, mbi 19 vjec, jemi ne kerkim te njerezve ambicioz dhe te gatshem per tu rritur nga ana ekonomikedhe profesionale., Adresa: Rr Kavajes, tek Raiffeisen, Tiranë

Botuar më 02/12/2023
Paga 60.000 leke + % Perqindje

AGJENT SHITJESH NE TERREN Oferta pune- kerkohen agjente shijesh ne terren

Paga: 60000 leke+ perqindje |

Full time / part time. Te zoteroje patente, ciftet perbejne perparesi, 20-35 vjec, te interesuarit te kontaktojne ne:, Adresa: Rr."Kavajes", Qender, Tiranë

Botuar më 02/12/2023
60000 leke+ perqindje

NDIHMES TEKNIK Njoftime pune - ART STUDIO 21 Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Per prodhimi tabelash reklamash, pranohen dhe kandidate pa eksperience pune, mosha 18-30 vjec, ambjent dinamik dhe mundesi per rritje profesionale, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Tek Pallati me Shigjeta, Tiranë

Botuar më 01/12/2023
paga e kenaqshme

PUNONJESE PER RRJETE SOCIALE Pune - FIRME PRIVATE PER SHITJE BIÇIKLETASH, kerkon te punesoje: Punonjese per Menaxhimin dhe Postimin e produkteve ne faqet e Rrjeteve Sociale

Paga: * Ofrohet pagese e mire |

* Te kete eksperience pune, * Mosha 30 - 40 vjeç, Adresa: Rr. "Thanas Ziko", mbi gjimnazin Partizani. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 01/12/2023
* Ofrohet pagese e mire

PUNONJESE PASTRIMI Njoftime pune - PASTRIM KIMIK Kërkon të punësojë

Paga: * Pagesa e kenaqshme |

* Puna 4 ore ne dite. * Preferohen edhe pa eksperience pune. (Pranojme punonjese edhe me nje pune te dyte). * Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Prane stacionit te Trenit, rr. Haxhi Dalliu.

Botuar më 01/12/2023
* Pagesa e kenaqshme

MAGAZINIER VENDE TE LIRA PUNE - FURRE BUKE PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Me experience pune.Te Kete njohuri Te programit Financa 5., ofrohet ambjent komod dhe kushte pune te mira pune, te interesuarit te telefonojne ne nr. e kontaktit(orari i telefonatave 09:00-15:00),, Adresa: Autostrad Tirane Durres km 6 Kashar, Tiranë

Botuar më 30/11/2023
shume e kenaqshme

SHOFER VENDE TE LIRA PUNE - FURRE BUKE PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Ofrohet ambjent komod dhe kushte pune te mira pune, te interesuarit te telefonojne ne nr. e kontaktit(orari i telefonatave 09:00-15:00),, Adresa: Autostrad Tirane Durres km 6 Kashar, Tiranë

Botuar më 30/11/2023
shume e kenaqshme
)