Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PIKADOR Kërkon të punësojë Kamarier/e

Puna 8 ore ne dite (pune afat gjate). Te kene eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune dhe pagese e kenaqshme, Adresa: Rr. “Don Bosko”

Botuar më 22/07/2019

Restorant Piceri Fish Time Kërkon të punësojë Ekonomiste

E brendshme me pervoje pune. Orari 4 ore paradite dhe 4 ore mbasdite. 1 dite ne jave pushim. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. “Don Bosko”, perballe Vizion Plus

Botuar më 18/07/2019

Restorant Piceri Fish Time Kërkon të punësojë Ndihmes kamariere

Puna 8 ore ne dite. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Don Bosko”, perballe Vizion Plus

Botuar më 18/07/2019

Zyre e Kembimit Valuator Kërkon të punësojë Punonjese

Mosha 30 – 50 vjeç. Me eksperience pune. Kusht i domosdoshem te njohi mire valutat, Adresa: Rr. "Don Bosko".

Botuar më 14/07/2019