Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNONJESE Qender Masazhi per Beba Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Perparesi personat me arsim Fizioterapie, te kene eksperienca me beba, ne perkujdesjen ndaj tyre, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e kontaktit, Adresa: Tirane, Tiranë

Botuar më 22/02/2020
Paga e kenaqshme

NDIHMESE Sallon Bukurie Anila Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Parukiere (2 punonjese). Me eksperience pune mbi 2 vjet. Orari punes 10/00 – 19/00. Mosha nen 30 vjec, Adresa: Ish stacioni trenit, Adresa: Ish stacioni trenit

Botuar më 21/02/2020
e kenaqshme

MENAXHER SHITJESH Schwarzkopf Professional Albania Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per: Zonen e veriut, Zonen e jugut dhe Tiranen.Aplikantet duhet te dergojne cv brenda dates 29.02.2020 ne adresen e-meil: ana@zikop.com, Adresa: Rruga Sami Frashri perballe Drejtorise se Policise Tirane, Qendra Metropol, kti II, mbi dyqan swarovski

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

BERBER Kerkohet Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Stacioni trenit, Rr. "Reshit Petrela"

Botuar më 17/02/2020
e kenaqshme

MASAZHATORE REVIVE SPA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Te jene serioze, me ose pa eksperience pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:

Botuar më 14/02/2020
e kenaqshme

NDIHMESE Sallon Bukurie Anila Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Parukiere (2 punonjese). Me eksperience pune mbi 2 vjet. Orari punes 10/00 – 19/00. Mosha nen 30 vjec, Adresa: Ish stacioni trenit, Adresa: Ish stacioni trenit

Botuar më 14/02/2020
e kenaqshme

PARUKIERE Sallon Abstraction Studio Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Femer ose mashkull , me eksperience pune., Adresa: Rr."Frosina Plaku"

Botuar më 14/02/2020
e kenaqshme

NDIHMES PARUKIERE Parukeri Liktrix Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Preferohet me eksperience pune, Adresa: Kompleksi Homeplan, Tiranë

Botuar më 14/02/2020
E kenaqshme

MANIKYRISTE Talise Beauty & Spa Nje qender e Re ne Tirane ne fushen e Estetikes dhe Beauty ofron mundesi punesimi ne pozicionin

Paga: e kenaqshme |

Mbi 2 vite eksperince pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Kavajes. midis qendres Condor dhe Globe

Botuar më 14/02/2020
e kenaqshme
)